فهرست
سواستفاده از شهرت مجری نود در یک نمایش؛ چه می کنه این عادل فردوسی پور؟
سواستفاده از شهرت مجری نود در یک نمایش؛ چه می کنه این عادل فردوسی پور؟

سواستفاده از شهرت مجری نود در یک نمایش؛ چه می کنه این عادل فردوسی پور؟

آی اسپورت- حسین حیدری‌پور، کارگردان نمایش «چه میکنه این عادل فردوسی‌پور» در هفته آینده این تئاتر فوتبالی را روی صحنه فرهنگسرای نیاوران می برد. نمایشی که خط داستانی آن فوتبالی است.  این نمایش داستانی اجتماعی و کمدی دارد، اگر بخواهم خیلی خلاصه و خطی بگویم، نمایش ماجرای یک پیشکسوت فوتبال است که منتظر دعوت به برنامه 90 است، البته نمایش صرفاً فوتبالی نیست.

 کارگردان نمایش «چه می کنه این عادل فردوسی پور» با اشاره به اینکه عادل فردوسی‌پور شخصیت مثبت و تاثیرگذار جامعه ما است، گفت: چنین انسانی با این تاثیرگذار در فضای خانواده‌ها و اقدامات مثبت از پایین کشیدن یک اعدامی از بالای دار تا حضور و همراهی با محافل هنری باعث شد به سراغ عادل بریم، بنده خودم 15 سال است که دوشنبه‌ها برنامه 90 را می‌بینم و هر بار اجرا و حرف‌هایی متفاوت می‌شنوم. خیلی‌ وقت‌ها می‌شنویم که می‌گویند عادل فردوسی‌پور باید مدینه فاضله فوتبال را ایجاد کند یا اینکه یک رنساس در عرصه ورزش به ویژه فوتبال به وجود بیاورد، اما واقعیت این است که عادل با وجود اینکه یک تریبون در دست دارد، اما شاید نتواند به تنهایی این تغییرات را ایجاد کند. از طرف دیگر عدل فردوسی‌پور احاطه بسیار خوبی بر عرصه هنر دارد و این را می‌توان در برنامه‌هایش نیز دید.

البته شائبه سواستفاده از شهرت مجری محبوب نود برای فروش بیشتر بلیت های این نمایش وجود دارد که کارگردان اینطور جواب می دهد: تاکنون چند گپ غیرحضوری با فردوسی‌پور زده‌ایم و امروز نیز صحبت‌های نهایی را انجام می‌دهیم. مجید صالحی هم از ابتدای آغاز تمرین‌ها با من همراه بود، چون بنده و مجید صالحی در رشته کارگردانی تئاتر هم کلاس هستیم، متاسفانه در میانه راه بیماری این هنرمند ارزشمند مانع از ادامه کار شد و در نهایت به خاطر ادای دینم به همراهی او به صورت مجازی در بخشی از نمایش حضور دارد.

 نکته:  ساغر خواجه‌امیری، نویسنده و عزت الله مهر اوران، مهتاب ثروتی و یونس مولایی بازیگران نمایش هستند. مجید صالحی هم این تیمرا یاری می‌کند. این نمایش از ششم اردیبهشت هر روز ساعت 20 میزبان مردم در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران است.

     
آی اسپورت
2015-04-14 14:45:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر