فهرست
مسی: فصل قبل را فراموش کردم/ با تیاگو زندگی‌ام عوض شده
مسی: فصل قبل را فراموش کردم/ با تیاگو زندگی‌ام عوض شده

مسی: فصل قبل را فراموش کردم/ با تیاگو زندگی‌ام عوض شده

آِی‌اسپورت: لیونل مسی شاد و راضی است. این چیزی است که در مصاحبه با مجله بارسلونا می گوید اما این را هم اعتراف می کند که فصل قبل با دشواری‌های بسیاری روبرو بوده. فوق ستاره آرژانتینی بارسا گفت:«احساس خوشحالی می‌کنم. واقعیت این است که فصل را به خاطر سختی‌هایی که در سال گذشته کشیده بودم، خیلی خوب آغاز نکردم. فصل قبل مسائل بیرون زمین، مصدومیت و افتی که داشتم همه اثر روحی منفی رویم گذاشتند اما حالا حس خوبی دارم.»

این شروع مصاحبه اختصاصی مسی با شماره آوریل مجله «بارسا» است که باشگاه به اعضا یا همان «سوسیو»ها می فرستد.

مسی ادامه داد:«فصل قبل خیلی مصدوم بودم و وقتی هم برای بازی آماده می‌شدم فرم ایده‌آل نداشتم. تلاش کردم آن تجربه را فراموش کنم و دوباره به بهترین شرایط خودم برگردم و فکر می کنم برگشتم.» مسی درست می گوید، او در 44 مسابقه این فصل 45 گل زده و به نظر می رسد به اوج برگشته.

مسی درباره شانس بارسا برای کسب سه گانه گفت:«ما برای همه جام‌ها می جنگیم، واقعا می خواهیم در هر رقابتی که حضور داریم تا بالاترین مراحل پیش برویم.»

بارسا در فصل اول حضور پپ گواردیولا در هر جامی که حاضر بود قهرمان شد و مسی اعتراف می کند آن موقع به اهمیت کاری که انجام دادند، خیلی پی نبرده:«شاید درست درک نکردیم که به چه دستاورد بزرگی رسیدیم. حالا یک سال بدون جام را پشت سر گذاشتیم و اگر موفقیتی به دست آید واقعا از آن لذت می بریم چون می دانیم بردن جام چقدر سخت است.»

گل مسی برابر سویا گل شماره 399 او در رقابت‌های رسمی بود:«گل زدن کیف دارد اما در این سطح هر گل آمار شما را بهتر می کند.» او سپس درباره توپ‌های هت‌تریکش توضیح داد:«همه آنها را کنار جام‌هایی که گرفتم‌ گذاشتم اما گاهی به این فکر می کنم باید با آنها کار خاص‌تری انجام دهم. همه هم‌تیمی‌هایم توپ ها را امضا می کنند چون بدون آنها هیچ موفقیتی به دست نمی آوردم. هت‌تریک‌ها نیز به آنها بستگی دارد.»

در بخش ویژه این مصاحبه او درباره پسرش، تیاگو، حرف زده که زندگی‌اش را تغییر داده. این بازیکن 27 ساله می گوید:«همه چیز عوض شده، بالاتر از همه نگرش من به زندگی. حالا تیاگو قبل از هر چیز و هر چیز بعد از تیاگو. این روی نگاه من به بازی‌ها هم اثر گذاشته. قبل از این اگر یک فرصت را از دست می‌دادم یا یک بازی بد داشتم، سه چهار روز با هیچ کس حرف نمی‌زدم. حالا بعد از هر بازی به خانه می‌روم، پسرم را می بینم و همه چیز می گذرد. پدربودن به من کمک کرده رشد کنم و بفهمم در زندگی چیزهای دیگری غیر از فوتبال نیز هست.»

     
آی اسپورت
2015-04-14 14:29:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر