فهرست
حواشی عجیب لیگ یک؛ از زد و خورد تا بیهوشی!
حواشی عجیب لیگ یک؛ از زد و خورد تا بیهوشی!

حواشی عجیب لیگ یک؛ از زد و خورد تا بیهوشی!

آی‌اسپورت- هفته بیستم لیگ یک روز گذشته در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد. دیدارهایی که با حاشیه‌های فراوانی هم همراه بود. از بازگشت تیم بگوویچ به صدرجدول گرفته تا برد لحظه آخری مس کرمان. اما یکی از مهم‌ترین بازی‌های لیگ در تهران برگزار شد. زمین پادگان‌جی شاهد برگزاری دیدار نیروی‌زمینی و نساجی مازندران بود. این یک بازی ویژه برای هر دو تیم بود. از یک سو تیم میزبان برای حفظ سهمیه لیگ یکی نیاز مبرمی به این سه امتیاز داشت و از آن سو نساجی هم برای امیدواری رسیدن به پلی‌آف باید این بازی را با برد پشت سر می‌گذاشت.

هنوز چند دقیقه‌ای به آغاز بازی زمان باقی مانده بود که حواشی عجیب این دیدار شروع شد. نیروی‌زمینی با کشاندن نیروهای سربازش به استادیوم قصد داشت کار را برای مهمان سخت کند. به همین خاطر جای کمی برای هواداران پرشور مازنی در نظر گرفته شد. در حالی که هنوز نیم ساعتی تا آغاز بازی وقت بود، مسئولان باشگاه درب ورزشگاه را به روی هواداران نساجی بستند. اتفاقی که حوصله تیم مهمان را سر برد و نساجی تا زمان استقرار کامل هوادارانش قصد شروع بازی را نداشت. با آغاز بازی خون دویست هوادار نساجی به جوش آمد. آنها مسافت 300 کیلومتری تا تهران را به جان خریده بودند و  بیرون استادیوم راهی برای ورود به ورزشگاه در پیش نداشتند. همین  امر موجب درگیری نیروی‌انتظامی با تماشاگران شد. درگیری که در نهایت منجر به بیهوش شدن یک هوادار نساجی هم شد. این کش و قوس‌ها در نهایت باعث شد که تماشاگران تیم مهمان حدود یک نیمه از بازی را از دست بدهند تا سرانجام با درخواست صادق درودگر مدیرعامل نساجی، بلاخره راه برای ورود هواداران باز شد.

اما این آغاز حاشیه‌های بازی روز گذشته بود. نساجی در حالی که با یک گل از حریف پیش بود، با دریافت گل تساوی اتفاقات تلخ این دیدار بیشتر هم شد. سعید صادقی با گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند به سمت جایگاه هواداران مهمان آمد و با خوشحالی از نوع رونالدو هواداران نساجی را به سکوت دعوت کرد. اتفاقی که اصلا به مزاج نساجی‌چیا خوش نیامد و با صدای بلند و پرتاب آب معدنی واکنش نشان دادند.

در حین بازی هم چندین بار شاهد درگیری‌های کادرفنی دو تیم بودیم که حتی کار به زد و خورد کوچکی هم رسیده بود. با گلی که نساجی در ثانیه‌های پایانی بازی به ثمر رساند، حواشی بازی تشدید شد. نیروی‌زمینی با این شکست شانس کمی برای بقا در لیگ یک پیدا کرد. با پایان بازی شاهد برخورد فیزیکی شدیدی میان اعضا کادرفنی دو تیم بودیم. اتفاقی که با پیگیری بازیکنان تیم میزبان به جاهای باریکتری هم کشیده شد. هواداران نساجی هم که در حال شادی و رقص پس از برد بودند با دیدن این صحنه‌ها در درگیری شرکت کردند و چند بازیکن تیم میزبان و هواداران نساجی اگر فنس بین‌شان اجازه می‌داد درگیری شدیدی را انجام می‌دادند که در نهایت با پرتاب چند بطری آب معدنی به پایان رسید!

     
آی اسپورت
2015-04-14 16:35:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر