فهرست
یادداشت ویژه: وزارت ورزش و جوانان بدون حمایت «جوانان»
یادداشت ویژه: وزارت ورزش و جوانان بدون حمایت «جوانان»

یادداشت ویژه: وزارت ورزش و جوانان بدون حمایت «جوانان»

آی اسپورت-  حالا دیگر وزیر ورزش موضع صریح نمی گیرد. از یک سو مازیارناظمی به عنوان معاون روابط عمومی وزارت در صفحه شخصی اینستاگرامش طعنه می زند و از سوی دیگر احمدی معاون فرهنگی وزارت توپ خانه رسانه ای ضد کی روش را هدایت می کند. وزیر ورزش که این روزها سکوت را به گفت وگوهای تند علیه سرمربی تیم ملی ترجیح داده، معاونانش را به جنگ با اقبال عمومی سرمربی پرتغالی بفرستد. البته مشکل اصلی اینجاست که گویا وزارت ورزش هنوز تخمین دقیقی از میزان محبوبیت کی روش در ایران ندارد.

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در گفت وگویی کوتاه ادعا کرده که صداوسیما در شب تحویل سال 94 برای کی روش رپرتاژ آگهی ساخته.  اشاره او به برنامه احسان علیخانی بود که چند ساعت مانده به تحویل سال، کی روش سر زده به آن رفت. معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان تصور می کند حضور کی روش در آن برنامه سفارشی بوده تا میزان محبوبیت کی روش با حرف هایی که زد بالاتر برود. این در حالی است که تحلیل معاونان وزیر سردستی و سفارشی است. آنها تحت تاثیر مخالفت غیرورزشی وزیر هنوز متوجه نشده اند که کی روش محبوب است و نیازی به حمایت رسانه ها برای محبوبیت ندارد.

 شبی که کی روش در نود حمایت 88درصدی مردم را جلب کرد، در وزارت ورزش اتهام زدند جوسازی عادل فردوسی پور باعث این اتفاق شده و  زمانی که  کی روش به عنوان یکی از محبوب ترین چهره های سال به برنامه احسان علیخانی دعوت شد، در وزارت تهمت زدند که حتما پشت پرده ای وجود داشته تا رپرتاژ آگهی کی روش ساخته شود.

این روزها فقدان یک تحلیل گر بی طرف در وزارت ورزش احساس می شود. کسی که به مدیران ارشد این وزارت خانه بفهماند محبوبیت کی روش برای صعود خوب ایران به جام جهانی است. برای بازی خوبی که مقابل آرژانتین انجام دادیم  و هیچ نیازی نیست که برای محبوبیت او رپرتاژی ساخته شود.

رپرتاژ آگهی ها برای افرادی نیاز است که در هر برنامه تلویزیونی و رادیویی روی خط می  آیند. برای افرادی که این روزها دیگر قید گفت وگوهای مستقیم را زده اند و به نیش و کنایه در شبکه های اجتماعی قناعت می کنند. کی روش یکی از محبوب ترین چهره های سال 93 ایران بوده و اگر وزارت ورزش و جوانان با این دستگاه عریض و طویل هنوز متوجه محبوبیت او  نشده متاسفانه باید  نوشت که آنها هیچی شناختی از جوانان ندارند.

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-14 16:17:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر