فهرست
هواداران تراکتور فردا در بنیان‌دیزل!
هواداران تراکتور فردا در بنیان‌دیزل!

هواداران تراکتور فردا در بنیان‌دیزل!

آی اسپورت - چشمگیرترین اتفاق بازی هفته گذشته ماشین‌سازی و سپاهان که بدون برنده به پایان رسید، پر شدن سکوهای ورزشگاه کوچک بنیان‌دیزل بود. از آنجا که در بازی‌های قبلی ماشین‌سازی و فصول گذشته گسترش فولاد در این ورزشگاه سکوها هیچ‌گاه حتی در دیدار با پرسپولیس و استقلال پر نشده بود، این مساله تعجب سپاهانی‌ها را برانگیخت و کار به جایی رسید که قلعه‌نویی و برخی بازیکنان سپاهان هم به پر شدن ورزشگاه اشاره کردند.

البته کاملا مشخص بود که هواداران تراکتورسازی به کمک همشهری‌شان آمده بودند چرا که مالک هر دو باشگاه یک نفر است و طبیعی است که در مواقع اضطراری از هواداران پرتعداد تیم پرطرفدارتر بخواهد به کمک دیگر نماینده تبریز که هوادار بسیار کمتری دارد، بیایند. اتفاقی که بدون شک در بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی هم تجربه‌اش خواهیم کرد.

پیش‌بینی حضور پرتعداد هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه برای حمایت از ماشین‌سازی اصلا کار سختی نیست و می‌توان حدس زد که ورزشگاه بنیان‌دیزل دوباره توسط آنها پر خواهد شد اما چنین کاری بعد از درگیری‌های هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی در تهران، تنها حاشیه‌ها و سختی‌های این بازی را بیشتر خواهد کرد.

ایلنا

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-11-28 15:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
متخصص
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۳
خدا به خیر کند.
۴
احد
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
فردا بازیکنای پیروزی دوباره اعتصاب میکنن وقتی پرچم ژاپن دیدن خخخخ. زیبا نیست؟
تورک اوغلی
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
میگن پوشک سایز بزرگسالان از الان در بازار کمیاب شده البته حق دارند از هواداران تراختور اروپایی و 100 میلیاردی حشت داشته باشند5شنبه یه بار دیگه حماسه نژاد برتری ها یعنی ما را خواهید دید تقابل تیم اعیان و اشراف با تیم گدا و گشنه ها
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر