فهرست
رونالدوی برزیلی: زیدان می تواند سرمربی بعدی فرانسه باشد
رونالدوی برزیلی: زیدان می تواند سرمربی بعدی فرانسه باشد

رونالدوی برزیلی: زیدان می تواند سرمربی بعدی فرانسه باشد

آی اسپورت- رونالدو، مهاجم اسطوره ای فوتبال برزیل، معتقد است زین الدین زیدان می تواند سرمربی بعدی تیم ملی فرانسه باشد و از نیمار نیز به عنوان ستاره سلسائو در جام جهانی 2014 نام برد.

رونالدو نازاریو مهاجم سابق تیم ملی برزیل موفق شده با تیم ملی برزیل به افتخارات زیادی دست یابد و اکنون یکی از مسئولان برگزاری رقابت های جام جهانی است. او در گفت‌وگو با رادیو RMS ذرباره مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

رونالدو درباره مشکلات میزبانی برزیل برای جام جهانی 2014 گفت:" کاملاً متقاعد شدم که این بهترین جام جهانی تاریخ خواهد بود. کاملاً خوشبین هستم. بالاتر از همه چیز به این خاطر که اینجا کشورم است. جام جهانی یک رویداد مهم است و همه ما به طور هماهنگ تلاش می‌کنیم تا همه چیز خوب پیش برود. طبیعی است که در ماه‌های منتهی به آغاز تورنمنت شک و تردیدهایی وجود داشته باشد. ببینید چه اتفاقی برای المپیک سوچی افتاد – در پایان، فوق العاده از آب در آمد و این رویداد به خوبی سازماندهی شد. جام جهانی نیز همینطور خواهد بود و فکر نمی‌کنم مشکلی برای میزبانی برزیل باشد.


http://codkamuqdisho.com/uploads/content/photo/363.jpg

مهاجم سابق تیم ملی برزیل درباره زین‌الدین زیدان گفت:" فکر می‌کنم زیدان آماده است تا سرمربی فرانسه شود. او خودش را برای هدایت تیم ملی فرانسه آماده می‌کند. نمی‌توانم او را مدتی طولانی روی نیمکت رئال مادرید به عنوان شماره دو تصور کنم. با تمام تجربیاتی که او در دنیای فوتبال کسب کرده می‌تواند هر تیمی را هدایت کند. همانطور که همه ما می‌دانیم، مربیان زیادی بعد از جام جهانی و وقتی که دوره‌شان تمام شد، از تیم جدا شده‌اند. باید ببینیم چه اتفاقی برای دشان رخ می‌دهد، اما اگر او جدا شود، فرصت خوبی برای زیدان خواهد بود تا سرمربی تیم ملی کشورش شود.

رونالدو در پایان درباره نیمار مهاجم برزیل که امید کشورش برای جام جهانی ۲۰۱۴ است، گفت: پس از جام کنفدراسیون‌ها، احساس خوشبینی بیشتری به برزیل دارم. ما تیم جوانی داریم که نشان دادیم با کیفیت هستیم. نیمار بهترین بازیکن برزیل در جام جهانی خواهد بود. او قبلاً هم کیفیت خود را نشان داده است. در این لحظه، او به عنوان یار کمکی مسی به بارسلونا آمده اما او بزرگترین امید ما برای آینده است. اگر نیمار بتواند توانایی‌های خود را نشان دهد و برزیل به فینال برسد، او می‌تواند در سال ۲۰۱۴ به یک ستاره بزرگ تبدیل شود.

     
آی اسپورت
2014-02-25 11:08:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر