فهرست
عنایتی خبرچین استقلال را تهدید کرد: دست از کارش بکشند
عنایتی خبرچین استقلال را تهدید کرد: دست از کارش بکشند

عنایتی خبرچین استقلال را تهدید کرد: دست از کارش بکشند

رضا عنایتی درباره اعتراضات هواداران در بازی استقلال مقابل ذوب آهن که در برنامه 90 به تصویر کشیده شد و یکی از هواداران هم از او انتقاد کرد، گفت: انتقاد داریم تا آن انتقاد. طرفدار به استادیوم می آید تا پیروزی تیمش را ببیند.وقتی یک تیم بزرگ نتیجه نگرفته و دوربین برنامه 90 به سمت هوادارانش می رود طبیعی است هوادار صحبت کند. چهره فردی که از من انتقاد می کرد داد می زد احساساتی شده است.البته این نظر شخصی اوست و برایش احترام قائل هستم.من در 7 بازی سه گل برای استقلال زدم.پیش از اینکه به استقلال بیایم هم این روزها را پیش بینی کرده بودم.

پیش از این گفته بود نمی داند چرا استقلال نمی تواند برتری اش را حفظ کند: واقعا این موضوع به مهم ترین دغدغه این روزهای من بدل شده است.در سال 82 که به استقلال آمدم تا چند سال بهترین خط حمله را داشتیم و گل های زیادی می زدیم.فکر می کنم امسال بین بازیکنان استرس وجود دارد.

افشارزاده گفته که قلعه نویی در فصل آینده هم در استقلال می ماند ولی گویا این اظهارنظر بیشتر یک نمایش برای رفع حواشی تا پایان فصل است: افشارزاده حرف خوبی زده است.این جمله نشان می دهد او مدیر با تجربه ای است.اینکه این بحث نمایشی است یا نه دیگ  کارهای مدیریتی است و من به آن ورود نمی کنم.من رضا عنایتی هستم نه بهرام افشارزاده و بهتر است مدیران درباره سیاست های باشگاه تصمیم بگیرند.:مطمئن هستم یک بازی را ببریم هیچ یک از این حرف ها به وجود نمی آید اما اگر نتیجه نگیریم کلی کاندیدا برای نیمکت استقلال ردیف می شوند و این هم طبیعی است.امیدوارم در بازی های باقیمانده جبران مافات کنیم.

حرف های خصوصی بازیکنان در رختکن در طی هفته های اخیر بیرون آمده: امیدوارم فرد یا افرادی که این کار را انجام می دهند دست از این کارشان بکشند.خوب است حرف های خانواده شان به بیرون برود؟ اگر خوب است که به این رویه ادامه بدهند.

آیا به فردی در این باره مظنون نیست: نه، من به کسی مشکوک نیستم.درست نیست کسی را متهم کنم که اخبار تیم را بیرون می برد.

بازگشت برانکو به ایران و اینکه در زمان حضور این مربی در تیم ملی میان عنایتی و او درگیری وجود داشت: قبل از هر چیز حضور دوباره برانکو را تبریک می گویم.او الان مربی تیم رقیب است اما به طور حتم هر جا او را ببینم حضورش در ایران را تبریک می گویم.

مصاحبه ای که پس از جام جهانی 2006 انجام داد و به شدت علیه برانکو موضع گرفت: در آن مقطع من جوانی کردم و کمی احساسی شدم.به هر حال بازی در جام جهانی بود و علاقه داشتم برای تیم کشورم به میدان بروم اما این فرصت از من گرفته شد.با این وجود از برانکو عذرخواهی می کنم.

 

     
آی اسپورت
2015-04-14 15:52:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر