فهرست
واکنش ها در مورد گروه ایران؛ آسان در حد تیم ملی نونهالان!
واکنش ها در مورد گروه ایران؛ آسان در حد تیم ملی نونهالان!

واکنش ها در مورد گروه ایران؛ آسان در حد تیم ملی نونهالان!

آی‌اسپورت- با اعلام گروه‌بندی مسابقات مقدماتی جام جهانی کامنت‌های زیادی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال و کارشناسان مطرح شد. نظراتی که تا شب سرازیر خواهد شد. «در گروه خوب و آسانی قرار گرفتیم» جمله‌ای است که در ابتدای همه صحبت‌ها به گوش می‌رسد. 

استفان کنستانتین (سرمربی تیم ملی فوتبال هندوستان): تمام مسابقات ما دشوار خواهد بود. قدرت دو تیم ایران و عمان نیاز به توضیح ندارد. ایران بالاترین جایگاه را در فوتبال آسیا دارد در حالی که عمان هم یک تیم سرسخت است. این گروهی که در آن قرار داریم، سخت است ولی ما هر کاری که برای گرفتن بهترین نتیجه ممکن باشد، انجام می‌دهیم.


علی کفاشیان (رئیس فدراسیون فوتبال): گروه خوبی است ولی ما نباید این تیم ها را دست کم بگیریم. هدف ما این است که در یک سال و نیم تا دو سال آینده در صدر آسیا قرار بگیریم و به همین دلیل باید از این مرحله به سلامت عبور کنیم. صد در صد ما چشم‌مان از اتفاقات تیم امید ترسیده است، اتفاقا از نظر من حریفان کم نام و نشان سخت تر از تیم های قدرتمند هستند چون ما شناختی از آنها نداریم.

 

مهدی تاج (رئیس سازمان لیگ): در گروه آسانی هستیم و در این گروه فقط تیم عمان کمی حریف سختی است.در کل گروه خوبی داریم.

 

ابراهیم قاسم‌پور (کارشناس فوتبال): همیشه تیم ملی در قرعه‌کشی‌ها شانس داشته است. از قدیم‌الایام ما با تیم‌هایی مثل نپال و فیلیپین هم‌گروه می‌شدیم و الان هم هم‌گروهی با ترکمنستان و هند و گوام واقعا شانس بالای ما را نشان می‌دهد. ما باید خیلی راحت از این گروه بالا بیاییم و فکر می‌کنم تیم نونهالان ما هم می‌تواند از این گروه صعود کند.

 

بیژن ذوالفقارنسب (کارشناس فوتبال): گروه خیلی ساده‌ای به ما خورده و البته در دور اول همیشه از این گروه‌ها وجود دارد. این گروه نمی‌تواند ما را اذیت کند، همانطور که تیم‌هایی مثل ژاپن و کره هم در این مرحله اذیت نمی‌شوند و به نظرم اصل مشکل در مرحله بعدی است. در این مرحله تنها مربیان سعی می کنند تا تیم‌شان را با برنامه‌تر طراحی کنند.

     
آی اسپورت
2015-04-14 16:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر