فهرست
بازگشت قریب الوقوع خلعت به آزادی/ ژستی که فراموش نمی شود
بازگشت قریب الوقوع خلعت به آزادی/ ژستی که فراموش نمی شود

بازگشت قریب الوقوع خلعت به آزادی/ ژستی که فراموش نمی شود

آی اسپورت- همه چیز از لیگِ هشتم شروع شد. از روزی که شاگردان افشین پیروانی در پرسپولیس، در اصفهان رو در روی ذوب آهن قرار گرفتند و خلعتبری در چهل و ششمین دقیقه، از مسابقه اخراج شد تا ادامه بازی را از روی سکوها تماشا کند و جملات تندی را علیه تیم رقیب بر زبان بیاورد. خلعت که آن روزها هنوز چندان شناخته شده نبود، در روزهای حضور در سپاهان نیز چهره محبوبی برای پرسپولیسی ها به شمار نمی رفت. چرا که این بازیکن چند بار تا آستانه پیوستن به پرسپولیس پیش رفته و هر بار به بهانه ای، قید این قرارداد را زده بود. همین باشگاه اما، چند هفته بعد از اغاز لیگ سیزدهم، حاضر به پرداخت غرامت یک میلیون دلاری باشگاه عجمان شد و خلعتبری را به فوتبال ایران برگرداند. مهاجم ریزنفش شمالی روزهای نسبتا خوبی را در ترکیب پرسپولیس تجربه کرد و با این تیم، نایب قهرمان رقابت های لیگ برتر شد اما در پایان فصل، ترجیح داد دوباره به سپاهان برگردد.


بازیکن مغضوب کارلوس کی روش، در هفته یازدهم لیگ برتر با پیراهن سپاهان در مقابل پرسپولیس قرار گرفت. او از همان ابتدای مسابقه، بارها با هم تیمی های سابق اش درگیر شد و نشان داد که انگیزه زیادی برای درخشش و دعوای توامان در این مسابقه دارد. او در نیمه دوم بعد از خراب کردن یک موقعیت گل، ناراحتی اش را به شکلی عجیب و اغراق شده نشان داد و در پایان مسابقه نیز، رو به روی دوربین های تلویزیونی، برای هواداران پرسپولیس ژست گرفت و این ژست را در صفحه اینستاگرامش نیز منتشر کرد. صفحه ای که تا هفته ها، کامنت های عصبانی هواداران پرسپولیس را در خود می دید.


پنج شنبه همین هفته، خلعتبری بار دیگر به آزادی بازخواهد گشت. او که در بازی با تراکتور محرومیت اش را پشت سر گذاشته، هنوز دو روز فرصت دارد تا جو بین خودش و هواداران پرسپولیس را تلطیف کند. در غیر این صورت، در اولین تجربه مربیگری برانکو در پرسپولیس، سکوها روز سختی را برای این ستاره رقم خواهند زد.

     
آی اسپورت
2015-04-14 16:43:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر