فهرست

گواردیولا:نباید پورتو را دست‌کم گرفت/آنها دنبال کنترل بازی هستند

آی‌اسپورت: پپ گواردیولا هشدار داد که بایرن‌مونیخ در دیدار فرداشب نباید پورتو را دست کم بگیرد و اجازه دهد حریف ابتکار عمل را به دست گیرد. پورتو تنها تیم بدون شکست این فصل لیگ قهرمانان اروپا است که در مرحله قبل یک-5 بازل را در هم کوبیده و به یک چهارم نهایی صعود کرده است.

گواردیولا با اشاره به چندین بازیکن کلیدی خود که به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، گفت:«ما با تمام بازیکنان موجود اینجا آمده‌ایم و نهایت تلاش خود را می کنیم. نباید همه چیز رادر این بازی خلاصه کنیم اگر می خواهیم به مرحله بعد برویم، بلکه باید هر دو بازی را در نظر داشته باشیم. آنها صرفا به دنبال استفاده از ضدحملات نیستند بلکه تیمی هستند که می خواهند کنترل بازی را در اختیار داشته باشند. آنها به دنبال این هستند که حریف را در زمین خودش پرس کنند.»

خولن لوپتگی مربی پورتو هم‌بازی گواردیولا در بارسلونا بوده و مربی بایرن‌مونیخ از رویارویی با هموطنش خوشحال است:«لوپتگی و من خوش‌شانس هستیم که اینجاییم و مربی تیم های بزرگی مثل پورتو و بایرن مونیخ هستیم. وقتی جوانتر بودم فکرش را نمی کردم. هر دو شاید عاشق این بودیم که در این موقعیت قرار بگیریم. برای من مایه افتخار است و به او به خاطر موفقیتش در پورتو تبریک می گویم. پورتو این فصل یک باخت هم نداشته و خوشحالم که با خولن روبرو می شوم.»

بازی برگشت دو تیم سه شنبه آینده در آلیانتس آره‌نا برگزار می شود.

     
آی اسپورت
2015-04-14 16:49:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر