فهرست
انتقاد شدید بویان از لوئیس انریکه: ورراتی را در رم نخواست!
انتقاد شدید بویان از لوئیس انریکه: ورراتی را در رم نخواست!

انتقاد شدید بویان از لوئیس انریکه: ورراتی را در رم نخواست!

آی اسپورت- بویان کرکیچ ستاره سابق بارسلونا و رم از طریق رادیو کادنا سر اتهامات تازه ای به لوئیس انریکه مربی بارسلونا زده است. او گفته:\" انریکه ورراتی را در رم نخواست. می گفت که او درسطح این تیم نیست!\"

بویان که در استوک سیتی بازی می کند، در مورد تابستان 2011 زمانیکه دررم حضور داشت و انریکه هم مربی جلوروسی بود حرف زده است. در آن زمان مربی رم یک سال پیش از اینکه ورراتی راهی فرانسه شود، او را در این تیم نخواسته بود. بویان در مورد او گفت:\" به نظرم او می توانست ورراتی را بگیرد.\" ورراتی این روزها یکی از بازیکنان پرطرفدار اروپاست که خیلی از تیمهای مطرح خواهان جذب او هستند.

انتقادهای بویان از انریکه اینجا تمام نمی شوند. او در مورد ال لوچو این طور گفته:\" او اصلا با بازیکنان حرف نمی زند. درطول هفته با بازیکنان صحبتی نمی کند.\"

انریکه به بویان اعتماد کرده و او را از بارسلونا به رم برده بود. اما فوتبال بویان از همان زمان به بعد با افت محسوسی روبرو شده و هنوز هم ادامه دارد. او به میلان، سپس به آژاکس و استوک رفت. شاید او از این روند رو به سقوط فوتبالش راضی نیست و انریکه را مقصر همه این اتفاقها می داند...

 

     
آی اسپورت
2015-04-14 16:45:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر