فهرست

مولر:مصدومیت‌ها رقابت‌ را کم کرده/ برای پورتو هیجان‌زده هستم

آی‌اسپورت: توماس مولر بر این باور است که مصدومیت‌های اخیر در بایرن مونیخ رقابت برای قرارگرفتن در ترکیب تیم را تا حدودی متوقف کرده است. باواریایی‌ها در جریان برد صفر-3 شنبه برابر آینتراخت فرانکفورت فقط سه بازیکن غیر از دروازه‌بان روی نیمکت خود داشتند با توجه به اینکه امثال آرین روبن، فرانک ریبری، داوید آلابا و باستین شواین اشتایگر اخیرا به فهرست مصدومان باشگاه اضافه شده‌اند.

این هافبک هجومی 25 ساله در آستانه دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر پورتو گفت:«این آسیب‌دیدگی‌ها کاری کرده که رقابت در تیم کمتر شده و بازی هر کس بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد. حالا خیلی مهم است که در کنار یکدیگر تیم بمانیم.»

بایرن که دو سال قبل قهرمان اروپا شده شانس بیشتری نسبت به حریف پرتغالی دارد و مولر خوشحال است از این که فرصت دارد در استادیو دو دراگائو بدرخشد:«من قبل از این هیچ وقت برابر پورتو بازی نکرده‌ام. منتظرم جو این ورزشگاه را از نزدیک ببینم. پورتو دوست دارد مالکیت توپ داشته باشد و از آن تیم‌هایی نیست که ده نفره دفاع کند و به دنبال ضدحمله باشد، بنابراین امیدواریم بتوانیم در زمین این تیم به گل برسیم. ما اعتبار و ارزش بالایی در این رقابت‌ها داریم و در بازی چهارشنبه می خواهیم از آن دفاع کنیم.»

     
آی اسپورت
2015-04-14 17:03:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر