فهرست
توصیف مارکا از بارسلونا: توطئه، خیانت، جنگ داخلی و سردی روابط!
توصیف مارکا از بارسلونا: توطئه، خیانت، جنگ داخلی و سردی روابط!

توصیف مارکا از بارسلونا: توطئه، خیانت، جنگ داخلی و سردی روابط!

آی‌اسپورت- پیشرفت بارسلونا در زمین مسابقه بهتر از این نمی‌توانست باشد. تیم با وجود مسائلی که بیرون زمین اتفاق افتاده فصل فوق‌العاده‌ای را سپری می کند. با این حال روزنامه مادریدی مارکا در تحلیلی در توصیف شرایط کنونی بارسلونا این طور افشاگری می کند: توطئه، خیانت، درگیری درونی و سردی روابط در باشگاه کاتالان همیشگی است و به نظر می رسد هیچ کس در این باشگاه رابطه خوبی با دیگری ندارد. نگران‌کننده‌ترین درگیری بین لوییس انریکه، مربی باشگاه و کمیسیون ورزشی متشکل از رکساچ، برایدا، مستره و بورداس در جریان است. اوضاع از این بدتر نمی توانست بشود. درست دو هفته پیش انریکه مقابل کمیسیون ایستاد و برای از بین بردن نگرانی های به وجود آمده یک جلسه ترتیب داده شد که در جریان تعطیلی ناشی از بازی‌های ملی قضیه حل و فصل شود اما انریکه ترجیح داد در این نشست شرکت نکند.

مربی حس می کند به خواسته‌‌های او ترتیب اثر داده نمی‌شود. اخراج آندونی زوبیزارتا از سوی بارتومئو یک سیلی به صورت او بود چون حمایتش از مدیر ورزشی باشگاه به طور کامل مورد بی‌توجهی قرار گرفت. کسانی که جای زوبی آمده‌اند با مربی آستوریایی رابطه خوبی ندارند. یک مسله دیگر که روی رابطه انریکه با باشگاه تاثیر می گذارد، عملکرد باشگاه در تمدید قرارداد دنی آلوز است. این برزیلی بارها از سوی مربی درترکیب بارسلونا مورد استفاده قرار گرفته وبا توجه به اینکه در تابستان پیش رو نمی توانند بازیکنی بخرند اهمیت او بیشتر می شود. لوچو می‌ خواهد قرارداد آلوز تمدید شود و هر چه زودتر بهتر. اما این تنها ناراحتی‌ اخیر او از مقامات نوکمپ نیست.

بعد از تعویض نیمار در بازی با سویا،‌خوردی مستره، نایب رییس باشگاه اظهار نظر کرد و گفت:«نمی دانم چرا نیمار را بیرون کشید. او خیلی خوب بازی کرده بود و یک گل فوق‌العاده زده بود.»

اظهارات مستره در باشگاه مورد استقبال قرار نگرفته به خصوص از سوی انریکه و دستیارانش البته بعدا گفته شد او نمی خواسته انتقاد کند بلکه وضعیت را توصیف کرده.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-14 17:42:59
نظر دهید

۱ نظر
یوهان کریوف
سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴، ۲۳:۳۳
هیمن حرف ها رو روزنامه اسپورت کاتالونیا در مورد رئال مادرید داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر