فهرست
سوارس، لیورپول را تحقیر کرد/ حداکثر جام حذفی می‌برند!
سوارس، لیورپول را تحقیر کرد/ حداکثر جام حذفی می‌برند!

سوارس، لیورپول را تحقیر کرد/ حداکثر جام حذفی می‌برند!

آی اسپورت- لوئیس سوارس، شرح وظایف خود در بارسلونا را راه انداختن نیمار و مسی دانست.

 مهاجم اروگوئه ای پس از یک شروع ضعیف با 2 ضلع دیگر مثلث خط حمله بارسلونا هماهنگ‌ شده و گل های حساسی هم به ثمر می‌رساند؛ آنچه باعث شده در باشگاهی با توان بیشتر نسبت به تیم سابقش، لیورپول، رویای فتح لیگ‌قهرمانان را خیلی جدی دنبال کند.

او در گفت و گو با سایت یوفا از وظایفش در اولین سال انتقال گرانقیمت از آنفیلد به نوکمپ حرف زد:«وظیفه دارم هر چه بیشتر و سریع تر به اوج هماهنگی با مسی و نیمار برسم. می‌خواهم کار این 2 نفر را آسان کنم و تا جای ممکن برایشان گل بسازم.مسی و نیمار بازیکنان بزرگی هستند اما وقتی قصد کمک به تیم را دارید،فرقی نمی‌کند اسمتان چیست و چه کسی گل می‌زند یا می‌درخشد.همه بازیکنان در همه پست ها در تلاش برای یافتن راهی جهت رقم خوردن بهترین نمایش ممکن از سوی مسی و نیمار هستند. گاهی اوقات برای شکستن دفاع رقبا مجبور به حمله با 3 بازیکن تهاجمی هستیم.»

 سوارس بخشی از دلایل ترک لیورپول و پیوستن به باشگاه رویایی اش را امکانپذیرنبودن کسب همه جام ها در آنفیلد و نزدیک شدن به فتوحات بزرگ در نوکمپ دانست:« همیشه می‌خواستم برای بارسا بازی کنم.رویای من به تحقق پیوست .حالا اینجا همه چیز رو به راه است.بارسا همیشه مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان است.به همین دلیل راهی چنین تیم باشکوهی شده ام.باشگاه های قبلی من، حداکثر توان بردن لیگ و جام حذفی را داشتند و هرگز به بردن لیگ قهرمانان نزدیک نبودند.»

 به نظر سوارس، بازی درچنین تیمی، افتخارآمیز است::«وقتی در تیمی با بازیکنانی تشنه فتح جام بازی می‌کنید، تلالو جام را می‌بینید. مهم نیست در چه رقابت هایی حضور داریم.همه جام ها را می‌خواهیم؛ از لیگ قهرمانان گرفته تا بی اهمیت ترین رقابت‌ها.شانس بسیار زیادی برای رسیدن به فینال فصل جاری لیگ‌قهرمانان داریم.»

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-14 18:23:46
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴، ۱۹:۰۷
همین لیورپول بزرگت کرده اقای قدرنشناس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر