فهرست
رومنیگه: همه حروف الفبا در اختیار تاکتیک پپ هستند!
رومنیگه: همه حروف الفبا در اختیار تاکتیک پپ هستند!

رومنیگه: همه حروف الفبا در اختیار تاکتیک پپ هستند!

آی اسپورت- کارل هاینز رومنیگه، مرد اول اجرایی بایرن‌مونیخ با وجود مصدومیت های اخیر از شرایط تیمش راضی به نظر می‌رسد و امیدوار است سرخ ها در بندر پورتو بدرخشند.

او حرف هایش را با صحبت از شرایط بازی فرداشب شروع کرد:« با احترام و تمرکز لازم به میدان سخت پورتو پا می‌گذاریم.اصلا نمی‌توانیم آسوده خاطر باشیم چون رقیب این فصل حتی یک بارهم درلیگ قهرمانان شکست نخورده است.اگر قصد صعود داریم، باید در این بازی خارج ازخانه نتیجه بگیریم.»

 او درباره مصدومان پرتعداد تیمش نظر جالبی دارد:«متاسفانه فقط 13، 14 بازیکن آماده در اختیار داریم و بقیه یا هنوز در سطح حرفه ای بازی نکردند یا دررده جوانان توپ می‌زنند.در این شرایط ، کار مربی بسیاردشوار می‌شود اما حتی با این وضعیت هم عملکرد خوبی داریم. بازیکنان من با تاثیر گرفتن از جو بسیارعالی باشگاه، روند روبه رشدی را پی گرفته‌اند. این موضوع، فاکتور بسیار مهمی است.»

زننده یکی از گل های آلمان درفینال جام جهانی 1986 با حرف زدن از گواردیولا به حرف هایش خاتمه داد:«مربی، اختیار تام دارد. نه فقط پلان B، A و C، بلکه برنامه همه حروف الفبا در اختیار اوست! تصور نمی‌کنم هیچ یک از مربیان حال حاضر دنیا و رقبای ما بتوانند تاکتیک پپ را حدس بزنند.شخصا حتی وقتی روی سکوها قرار می‌گیرم هم نمی‌دانم پپ با چه ترکیبی و تاکتیکی به میدان می‌آید.این اتفاق مدام تکرار و هر هفته به شکل متنوع و متفاوتی از اقدامات او شگفت‌زده می‌شوم!»

 

 

  

     
آی اسپورت
2015-04-14 19:06:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر