فهرست
ونگر هم از عملکرد توپچی ها شگفت زده شد
ونگر هم از عملکرد توپچی ها شگفت زده شد

ونگر هم از عملکرد توپچی ها شگفت زده شد

آی اسپورت – آرسن ونگر اعتراف کرد از عملکرد دو ماه اخیر تیمش شگفت زده شده است. این برای اولین بار بعد از سال 2004 است که توپچی ها به عنوان یک مدعی در حال رقابت با حریفان خود هستند.

تک گل آرون رمزی برابر برنلی شانزدهمین برد آرسنال را در هجده دیدار رسمی اخیر لندنی ها رقم زد. تنها شکست برابر موناکو در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تک نقطه سیاه کارنامه آرسنال است.

ونگر در گفتگو با سایت رسمی آرسنال گفت: \" من همیشه سعی می کنم بهترین بازدهی ممکن را از تیمم بگیرم، اما هیچ مربی در دنیا نمی تواند چنین نتایجی برای ما پیش بینی کند. پیش بینی کردن درلیگ برتر بسیار سخت است. همه چیز به نوع نگرش شما بستگی دارد. روح ما دوباره به جسم مان برگشته است. \"

 

ونگر اضافه کرد: \"ما به خوبی آماده شده ایم تا به موفقیت برسیم. من از این موضوع مطمئن هستم. چیزی که مردم فراموش کرده اند این است که ما بازیکنان اصلی خود را برای 4 ماه در اختیار نداشتیم. همچنین شش یا هفت بازیکن ما نمی توانستند در تمام مدت این فصل به ما کمک کنند. این مشکلات تغییرات زیادی را به وجود می آورد. باید توازن و تعادل را به ترکیب تیم باز می گردانیم. با اضافه شدن کوکلین و بیرین به ترکیب، این امر به خوبی پیاده سازی شد. غیبت سه ماهه و هم زمان اوزیل، کوشیلنی و ژیرو بسیار به ما صدمه زد. نیمکت خیلی خوبی در اختیار داریم، اما متاسفانه بازیکنانی مثل چمبرلین، آرتتا، ویلشر و دبوشی که نتوانستند به دلیل مصدومیت آن طور که باید و شاید ما را همراهی کنند هم داشتیم. باید دید این فصل را چطور به پایان می رسانیم و بعدا در مورد فصل بعدی تصمیم گیری می کنیم\"

     
آی اسپورت
2015-04-14 20:30:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر