فهرست
باز هم جنجال مایلی در برنامه نود: من داریوش دوست دارم!
باز هم جنجال مایلی در برنامه نود: من داریوش دوست دارم!

باز هم جنجال مایلی در برنامه نود: من داریوش دوست دارم!

 آی‌اسپورت ـ محمد مایلی‌کهن از عجیب‌ترین چهره‌های فوتبال ایران است. او که شب گذشته قبل از پایان برنامه ساعت 2 صبح روی خط آمده بود در پاسخ به حرف‌های علی دایی نام یک خواننده مشهور قبل از انقلاب را به زبان آورد؛ داریوش اقبالی که به دلایل مختلف از جمله سرودن اشعار مخالف به خط قرمزهای تعلق دارد.

مایلی‌کهن در پاسخ به حرف‌های علی دایی که گفته بود مایلی‌کهن 5 تیم را به دسته پایین‌تر سقوط داده اینطور پاسخ داد که از آن 5 تیم اکثرا یاد در میانه کار جدا شده و یا در میانه کار از کسی تیم را تحویل گرفته است ...

اما او زیاد در این بحث نماند و خیلی سریع موضوع را به سمت اتفاقات مالی و ثروت علی دایی و دستمزد او و برادرش محمد برد. مایلی‌کهن که هفته پیش ادعا کرده بود دایی یک میلیارد و 460میلیون تومان از پرسپولیس پول گرفته این‌بار گفت:‌ دریافتی علی دایی 700، 600 میلیون بود که خب یک تفاوت صددرصدی با رقم هفته پیش داشت. در عین حال او ادعا کرد محمد دایی و کریم باقری هر دو به یک میزان در پرسپولیس پول گرفته‌اند.


http://www.daqianus.com/wp-content/uploads/2014/02/%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D9%87%D9%861.jpg

مایلی سپس به بحث تی‌شرت آمریکا و عکس معروفش در جوانی پرداخت و گفت با توجه به اینکه در دوره پیش از انتخاب پوشیدن این لباس‌ها منعی نداشته اشکالی متوجه او نیست.

سرمربی سابق تیم ملی گفت: در عوض من در سال‌های بعد از انقلاب تابعیت آمریکا را نگرفتم و با کفش نماز شکر نخواندم که البته این طعنه‌ای امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال بود چون مایلی‌کهن قبلا این جمله را در مورد او به کار برده بود.

اما عجیب‌ترین بخش از حرف‌های وی جایی بود که او گفت به داریوش علاقمند است و از قبل و بعد از انقلاب به آهنگ‌های او گوش می‌کرده. این جمله با واکنش بهت‌آمیز فردوسی‌پور روبه‌رو شد و وی ترجیح داد فقط با چشم‌های از حدقه بیرون آمده مایلی‌کهن را نگاه کند. اینکه سرمربی سابق تیم ملی چه قصدی از اعلام نام داریوش در صداوسیما داشته مشخص نیست. اما به هر حال یادمان نرود او کسی است که در دوره مربیگری تیم امید یکی از بهترین مدافعان تیمش را به دلیل تاس ریختن اخراج کرده بود.

     
آی اسپورت
2014-02-25 17:33:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر