فهرست
نگرانی رئال مادرید از اقدام یوفا برای محروم کردن کارواخال
نگرانی رئال مادرید از اقدام یوفا برای محروم کردن کارواخال

نگرانی رئال مادرید از اقدام یوفا برای محروم کردن کارواخال

آی اسپورت- رئال مادرید بعد از تساوی 0-0 دربازی دیشب در دوررفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان نگران اقدام یوفا در محروم کردن کارواخال است که مشکوک به گازگرفتن بازوی مانژوکیچ در نیمه دوم بازی دو تیم بود.

احتمال محرومیت کارواخال با توجه به تصاویر تلویزیونی موجود زیاد به نظر می رسد. ضمن اینکه مارسلو هم به دلیل دریافت کارت زرد در بازی دیشب  بازی برگشت را از دست می دهد. در صحنه درگیری، مدافع رئال و مهاجم اتلتیکو با هم در محوطه هجده قدم درگیر شدند و ابتدا مانژوکیچ ، کارواخال را هل داد و سپس مدافع رئال با یک حرکت عجیب که شبیه گازگرفتن دست او بود، این اقدام مهاجم کروات را پاسخ داده و سپس به شکم مانژوکیچ هم ضربه زد.

مازیچ داور صرب این بازی این صحنه را ندیده و درحالیکه مانژوکیچ روی زمین بود اجازه داد بازی ادامه پیدا کند. پیرلوئیجی کولینا دیشب در ورزشگاه کالدرون مادرید حضور داشت وممکن است یکی ازافرادی باشد که درخواست بازبینی این صحنه را به کمیته انضباطی یوفا خواهند داشت.

کارواخال بعد از بازی در توئیتر اتهام وارده به وی را تکذیب کرده و گفت هیچکس را نزده یا  سعی نکرده گاز بگیرد. یوفا بعد از اتفاقی که درجام جهانی برای لوئیس سوارس افتاد، در مورد گازگرفتن بازیکنان تنبیه ها و محرومیت های سنگینی اعمال می کند.

 

 

 

 

 

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-15 09:33:40
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
گاز گیر جدید فوتبال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر