فهرست
بازگشت فیروز کریمی این‌بار در اصفهان
بازگشت فیروز کریمی این‌بار در اصفهان

بازگشت فیروز کریمی این‌بار در اصفهان

آی‌اسپورت ـ فیروز کریمی سرمربی نام آشنای فوتبال ایران پس از یکسال بیکاری دوباره روی صندلی سرمربیگری یک تیم لیگ برتری می‌نشیند.
کریمی که سال گذشته با هدف نجات پیکان از سقوط به این تیم پیوست در این کار موفق نبود و به دلیل توهین نجات‌پرستانه به بازیکن حریف در یکی از مسابقات به 8 جلسه محرومیت محکوم شد. 8 جلسه‌ای که با توجه به زمان اعلام محرومیت او را از نیمی از رقابت‌های نیم فصل لیگ بازمی‌داشت و بنابراین شانس او را به حداقل می‌رساند.
با این حال فیروز کریمی در مدتی که ما تصور می‌کردیم سرش با بفرمایید شام گرم است، کارهای بیشتری برای انجام دادن داشت. او به دنبال پاک کردن محرومیت خود با مطلبی دوست و رفیق سالیان سالش در قزوین و زنجان توافق کرده و نامش به عنوان سرمربی تیم در رقابت‌های دسته اول قزوین رد شده تا محرومیتش در آنجا به پایان برسد.
تصور کنید مربی‌ای که سال‌ها نامزد حضور در بهترین تیم‌های ایران بوده و قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد در قزوین به کار مشغول بشود که این اگرچه به فرموده رئیس کمیته انضباطی و تایید عادل فردوسی‌پور یک کلاه شرعی است اما روشی است برای گذر از محرومیت‌هایی که با هدف تادیب به متخلفین داده می‌شود. جدا از بحث فنی اینکه کمیته انضباطی می‌پذیرد که کریمی محرمیت خود را پشت سر گذاشته است، این پذیرش نشان می‌دهد که آنها به احکام خود هم احترام نمی‌گذارند.
علی‌الحال 3 بازی برای فیروز کریمی در پیش‌روست تا این مربی عجیب و غریب باشگاهی ایران خود را به عرصه رقابت بازگردارند. کریمی مدت‌هاست که موفقیتی در فوتبال ایران نداشته و شاید ذوب آهن بازگشت دوباره را برای او رقم بزند. فیروز کریمی از امروز کار خود را در ذوب آهن آغاز کرد و تمرینات این تیم بحران‌زده اصفهانی را زیرنظر خواهد گرفت. تیمی که با محمود یاوری در لیگ ماند و با لوکا بوناچیچ آغاز کرد، با تقوی ادامه داد و حالا فیروز را برای بقا استخدام کرده است. 
     
آی اسپورت
2014-02-25 11:41:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر