فهرست
نکته روز: بنگر- سپاهان؛ دوئلی که از دست رفت
نکته روز: بنگر- سپاهان؛ دوئلی که از دست رفت

نکته روز: بنگر- سپاهان؛ دوئلی که از دست رفت

آی اسپورت- سپاهان اصفهان، اولین تیم بزرگی بود که محسنِ بنگر را کشف کرد. آن ها 11 سال قبل، بالاخره پای مدافعِ خشن را از فوتبال مازندران بریدند و او را به اصفهان بردند. محسن بنگر با پیراهن شماره 8 این باشگاه، 3 قهرمانی لیگ برتر، دو قهرمانی جام حذفی و یک نایب قهرمانی آسیا را به دست آورد و در رقابت های جام باشگاه های جهان نیز بازی کرد. او، یکی از مهره های محبوب سکوی فولادشهر بود. آنقدر محبوب و مهم که بعد از گلزنی در دقایق پایانی یکی از دیدارهای سپاهان، از هواداران تیم خواسته بود غلامرضا عنایتی را هم تشویق کنند.

در ابتدای راه لیگ دوازدهم، محسن بنگر تصمیم گرفت سپاهان را ترک کند و به پرسپولیس اضافه شود. نوعِ جدایی او از سپاهان بعد از سال های متمادی، چندان به مذاق هواداران این تیم خوش نیامد و موجب شد در اولین بازگشت این بازیکن به اصفهان، سکوها شعارهای تندی علیه او سر بدهند. شکرآبِ جدی رابطه محسن و سپاهان، در مسابقه برگشت همان فصل کلید خورد. جایی که بعد از گل دیرهنگام نوروزی در آزادی، این مدافع خودش را به اندک سپاهانی های آزادی نزدیک کرد تا شعارهای شان را، با چند حرکتِ مبتنی بر انگشت(!) تلافی کند.

بعد از مسابقه رفت این فصل سپاهان و پرسپولیس در فولادشهر، بنگر بلافاصله در اینستاگرامش تاکید کرد که 8 سال از عمرش را صرف بازی برای «ّبی لیاقت ها» کرده است. مدافع سرخپوشان از همان روز، به انتظار بازی برگشت تیمش با سپاهان بود اما مصدومیت، درست در آستانه مسابقه گریبان بنگر را گرفت. بدون تردید غیبت او، بخشی از جذابیت کلاسیکوی فوتبال ایران را کاهش خواهد داد. 

     
آی اسپورت
2015-04-15 12:00:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر