فهرست
کومان: چنین نتایجی قابل بخشش نیست
کومان: چنین نتایجی قابل بخشش نیست

کومان: چنین نتایجی قابل بخشش نیست

آی اسپورت - بارسلونا امروز در شرایطی که فرصت های زیادی روی دروازه کادیز خلق کرد، در نهایت با گل دقایق پایانی این تیم از روی نقطه پنالتی به تساوی رضایت داد. رونالد کومان در پایان بازی مدعی شد تیمش نباید اجازه بدهد در آینده نیز چنین اتفاقاتی تکرار شود.

رونالد کومان گفت: "ناامیدکننده است، در چنین بازی هایی باید برنده شوند و ما موفق به انجام این کار نشدیم. این یک فرصت فوق العاده اما پس از شکست اتلتیکومادرید بود که ما به راحتی از دست دادیم. این یک ناامیدی بزرگ است. بازیکنان را به طور جداگانه سرزنش کنید و فقط تقصیر یک نفر نبود. ما در خط حمله خیلی خوب عمل نکردیم و همچنین باید متفاوت از این دفاع کنیم.

مشکل اینجاست که برتری ما تنها با یک گل بود و کادیز در هر دقیقه ای می توانست به گل تساوی دست یابد. وقتی کار حریف را تمام نکرده و گل دوم را به ثمر نرسانید حریف همیشه شانس زدن گل تساوی را داراست. ایجاد موقعیت برای ما دشوار بود، زیرا آنها عقب دفاعی می کردند. ما باید اتفاقات روی صحنه پنالتی و البته کل بازی را تجزیه و تحلیل کنیم، باید ببینیم چگونه به تساوی رسیدیم.

ما هنوز هم می توانیم کاری انجام دهیم و هیچ تیمی وجود ندارد که به راحتی در همه بازی های خود پیروز شود. اما باید کاری کنیم فرصت هایی مانند امروز دیگر از دست نمی روند. من فکر نمی کنم که این قابل بخشش باشد. این دیدار فرصت خوبی بود تا فاصله را کم کنیم. باید بیشتر مبارزه کرد. در کل کادیز باعث شد پنج امتیاز برای بارسلونا از دست برود و نباید چنین اتفاقی رخ دهد.

صحنه پنالتی کادیز؟ من تصویر را خیلی سریع دیدم و به نظر من صحنه مشکوک بود. من نمی دانم که آیا کلمنت لانگلت باید در این صحنه ریسک می کرد یا نه." 

     
آی اسپورت
2021-02-21 19:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر