فهرست
پایان تکراری داستان هدایتی و پرسپولیس: پیچ، سر بزنگاه!
پایان تکراری داستان هدایتی و پرسپولیس: پیچ، سر بزنگاه!

پایان تکراری داستان هدایتی و پرسپولیس: پیچ، سر بزنگاه!

آی اسپورت – متن امروز هدایتی روی صفحه اینستاگرامش دوباره پرسپولیسی‌ها را نگران کرد. هدایتی نوشته هر پولی تا امروز داده کافی است و از این به بعد هیچ تعهدی به باشگاه ندارد: «هر آنچه از نیم فصل تا این ساعت پرداخت شده به عنوان یک شاخه گل سرخ تقدیم به شما هـواداران. لذا از این ساعت به بعد به دلیل پیچش آقایان بنده پرداخت و تعهـدى نخواهـم داشت تا پیروزى در مزایده و تحویل گرفتن باشگاه. یا على.»

این اولین باری نیست که هدایتی به این شکل، دست پرسپولیسی‌ها را در پوست گردو می‌گذارد. هدایتی هر ازگاهی به عنوان عضو رسمی یا غیر رسمی هیات مدیره و حامی مالی وارد باشگاه می‌شود و زمانی که مدیران باشگاه به پشتوانه او مخارج سنگینی انجام می‌دهند کنار می‌کشد و بازی را بهم می‌زند.

آخرین نمونه این ماجرا، پرداخت پول رضایتنامه خلعتبری بود. هدایتی برای کمک به پرسپولیس پذیرفت پول عجمان را بدهد اما بعد از چند قسط گفت تحمل نمی‌کند هم پول بدهد هم فحش بشنود و از زیر قولش شانه خالی کرد. ماجرایی که در نهایت به جدایی خلعتبری از پرسپولیس منجر شد.

با کنار کشیدن هدایتی از اسپانسری پرسپولیس، مدیران این باشگاه برای پرداخت مالیات و قرارداد برانکو تحت فشار قرار می‌گیرند. مبالغی که پیش از این قرار بود از سوی هدایتی پرداخت شود.

هدایتی یکی از مشتریان پر و پا قرص خرید پرسپولیس است و همین حالا هم بخاطر پرداخت‌هایش چند میلیارد از سرخپوشان طلب دارد. به نظر می‌رسد او می‌خواهد با تحت فشار گذاشتن سرخپوشان، هر چه سریع‌تر و بدون پرداخت مبلغ هنگفتی مالکیت باشگاه را به نام خودش بزند.

هدایتی پیش از این مالک دو باشگاه استیل آذین و ملوان بود. دو باشگاهی که با هدایتی سرنوشت چندان خوبی نداشتند.

     
آی اسپورت
2015-04-15 13:08:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر