فهرست
دیدار دوستانه که درآمدش برای ماست؛ رفت و برگشت با ازبک ها
دیدار دوستانه که درآمدش برای ماست؛ رفت و برگشت با ازبک ها

دیدار دوستانه که درآمدش برای ماست؛ رفت و برگشت با ازبک ها

 آی اسپورت- پس از انتشار سیدبندی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 و قرعه‌کشی این رقابت‌ها فدراسیون‌های ایران و ازبکستان مرحله جدید مذاکرات خود برای دیدارهای تدارکاتی را آغاز کردند.  ازبک‌ها که از قبل از جام ملت‌های آسیا به دنبال دیدار تدارکاتی با تیم ملی ایران بودند در همین راستا به مذاکرات و نامه‌نگاری‌های پس از جام ملت‌های آسیا با فدراسیون فوتبال ایران ادامه دادند و در آخرین پیشنهاد خود هم در نامه‌ای رسمی به فدراسیون ایران اعلام کرده‌اند که حاضر هستند در تاریخ 21 مهرماه سال آینده در تاشکند برای انجام دیداری تداکاتی میزبان ایران باشند.

البته شنیده می‌‌شود فدراسیون ایران هم به دنبال آن است تا قبل از دیدار تیم‌های ملی ایران و ترکمنستان که در تاریخ 26 خرداد برگزار می‌شود، در یک دیدار دیگر در تاریخ 21 خرداد نیز به خاطر آشنایی با شرایط بازی ترکمن‌ها یک دیدار دیگر با ازبکستان برگزار کند. بر همین اساس در صورت توافق دو تیم در تاریخ‌های 21 خرداد و 21 مهرماه سال جاری با هم دیدار خواهند کرد که این دو تاریخ تاریخ دیدارهای هفته اول و ششم مقدماتی جام جهانی 2018 است که البته استراحت هر دو تیم ازبکستان و ایران در این دو هفته، احتمال برگزاری این دیدار را تقویت می‌کند. در صورتی که برگزاری بازی اول دو تیم محقق شود، تیم ملی برای برگزاری مسابقه راهی ازبکستان شده و پس از برگزاری مسابقه تدارکاتی در این کشور، برای برگزاری دیدار اول خود در مقدماتی جام جهانی 2018 راهی ترکمنستان خواهد شد.

البته منافع حاصل از دیدار اول با ازیک‌ها هم  به فدراسیون ایران تعلق خواهد گرفت. با این حال این احتمال وجود دارد که در صورت برگزاری دیدار اول، مسابقه دوم در تاریخ 21 مهر لغو شود.

     
آی اسپورت
2015-04-15 13:38:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر