فهرست
برانکو و فرکی در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی به هم چه گفتند؟
برانکو و فرکی در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی به هم چه گفتند؟

برانکو و فرکی در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی به هم چه گفتند؟

حسین فرکی پس از پایان کنفرانس خبری خود سازمان لیگ را ترک نکرد و دقایقی چند در این سازمان باقی ماند.

فرکی که از ساعت 13:30 در نشست خبری به پرسش های خبرنگاران پاسخ داده بود، می دانست که طبق برنامه برانکو مربی پرسپولیس در ساعت 14:00 در سازمان لیگ حضور یافته و در حضور خبرنگاران صحبت خواهد کرد. به همین دلیل ترجیح داد منتظر بماند تا برانکو را از نزدیک ملاقات کرده و با وی به گفتگو بپردازد. فرکی حتی با وجود تاخیر مربی پرسپولیس همچنان منتظر ماند تا سرانجام سرمربی سرخپوشان وارد سازمان لیگ شد تا برخورد گرمی بین برانکو، چلنگر و فرکی صورت گیرد. فرکی در هنگام خوش و بش با برانکو به وی گفت که دلش بسیار برای سرمربی سابق تیم ملی تنگ شده بود.

وقتی برانکو وارد سازمان لیگ شد به سمت فرکی رفت و این دو نفر برای لحظاتی یکدیگر را به آغوش کشیدند و فضای زیبایی را به  نمایش گذاشتند و اشک در چشمان هر دو نفر حلقه زد.

فرکی بعد از  دیدن ایوانکویوچ در یک گپ خودمانی که خبرنگاران شاهد آن بودندبه او گفت: خیلی خوشحالم که پس از سال‌ها تو را می‌بینم. از تو چیزهای زیادی آموختم و حالا سال‌های سال از آن زمان می‌گذرد. در برخورد ما دو نفر اجازه بدید خانواده من قضاوت کنند. آنها می‌گویند برانکو هیچ فرقی نکرده اما می‌بینید من موهایم سفید شده است.


برانکو: در جایی که مربیگری می‌کنی این مسئله عجیب نیست!


فرکی:‌ سعی کردم مطلب را در مورد تو ادا کنم. بعد از 9 سال راحت‌تر می‌توانیم در مورد آن مسائل صحبت کنیم و حقیقت را بگوییم. به قول معروف کوه به کوه نمی‌رسد ولی آدم به آدم می‌رسد. اکنون ما به هم رسیدیم. حقیقت هیچ وقت پنهان نمی‌ماند و امروز حقیقت عیان شد. به من می‌گفتند اگر برانکو را ببینی به او چه می‌گویی. گفتم نمی‌توانم خاطراتم را در 2-3 دقیقه بیان کنم. پس بهترین کار این است که دل‌هایمان را به هم بچسبانیم تا احساس‌مان منتقل شود.روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. مشکلاتی را در آن چند سال داشتم که طی 50 سال با آن روبرو نشده بودیم. این مسائل با ما می‌ماند تا وقتی که ما را درون قبر بگذارند. خوشحالم یک دوره با هم همکار بودیم و حالا به عنوان دو رفیق و رقیب باید مقابل هم قرار بگیریم و این خیلی شیرین است.


فرکی:  معلم، معلم است و شاگرد هم شاگرد. هنوز شاگرد تو هستم و طبق فرهنگی که داریم برای بازی فردا از تو رخصت می‌گیرم.


برانکو: خیلی خوشحالم از اینکه دوباره می‌بینمت می‌خواهم یک روز به تهران بیایی و به عنوان میهمان من به رستورانی برویم تا با یکدیگر غذا بخوریم و از خاطرات بگوییم. سپس ایوانکوویچ به نماینده باشگاه سپاهان عنوان کرد شما خیلی شانس داشتید که فرکی را به عنوان سرمربی انتخاب کردید و او گزینه بسیار خوبی است.


     
آی اسپورت
2015-04-15 14:00:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر