فهرست
برانکو: برای بازی فردا کمی عصبی هستم
برانکو: برای بازی فردا کمی عصبی هستم

برانکو: برای بازی فردا کمی عصبی هستم

برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل سپاهان  گفت: پس از 10 سال توانستم فرکی را ببینم و از اینکه فردا رقیبم هست هیجان زده هستم.در4 سال گذشته خیلی مسائل را پشت سرگذاشتیم و در آن سال ها با فرکی موفقیت های زیادی را داشتیم و لحظات خوشحالی و ناراحتی فراوانی را تجربه کردیم.متاسفانه شرایط اولین دربی پرسپولیس و سپاهان را من باید تجربه کنم.درباره سپاهان زیاد مهم نیست صحبت کنم.این تیم توانست در سال های اخیر نتایج خوبی را بگیرد و روندش را حفظ کند.فردا یک مسابقه پرهیجان خواهد بود و انتظار دیداری را می کشیم که برای تماشاگران جذاب است.برای بازی فردا کمی عصبی هستم.

 آیا پیام صادقیان در بازی فردا می تواند تیمش را همراهی کند یا نه: این جزو اسرار باشگاه پرسپولیس است.بگذارید برای خودمان باقی بماند.

وضعیت بازیکنان موردنظرش برای فصل بعد: هدف ما این است این 5 بازی را با موفقیت پشت سربگذاریم.در خلال یک ماه برای به کار گیری بازیکنان برای فصل بعد کارها را انجام بدهیم و نفراتی که در اختیار داریم خودشان را ترمیم کنند و به من نشان بدهند که سزاوار ملاک های پرسپولیس هستند.ما در حال حاضر کسی را خط نمی زنم و پس از تعطیلی به همه شانس می دهم و به صورت مشخص این موضوع مسولیت ها را افزایش می دهد

شناختش از تیم سپاهان: درباره سپاهان نمی توانم صحبت کنم.همانطور که گفتم این تیم در5،6 سال گذشته استمرار زیادی در موفقیت داشته است و کیفیت و شیوه بازی مربیان کرواتی که در این تیم بودند تاثیرش را گذاشته است.زلاتکو و بوناچیچ در سپاهان کیفیت بالایی ارائه کردند.فرکی هم تیم قدرتمندی را ساخته است و بازی به بازی سپاهان با مسابقات دیگر فرق دارد.2 ملی پوش سپاهان بازیکنان خوبی هستند و هنوز که هنوز است محرم نوید کیا عزیز من بارکش بار اصلی سپاهان است و هادی عقیلی عزیز که بر همه اوضاع مسلط است.

 آیا از شناخت چلنگر از سپاهان استفاده می کند یا نه: من یک مربی حرفه ای هستم.چلنگر ترجمه می کند و کار مربیگری را من پیش می برم.

 وضعیت کادر فنی پرسپولیس: کریم باقری با ماست و برای یک نفر دیگر توافق می کنیم.ما برنامه سنگینی در پیش داریم و بلافاصله پس از بازی فردا در قطر به مصاف لخویا می رویم.همین طور که زمان می گذرد ما بازی های سخت را می گذرانیم.به همین دلیل دو نفر از دستیارانم را آورده ام که تیم را در خلال مسابقات آماده کنیم.

 غیبت خلعتبری: من به مشکلات سایر تیم ها نمی پردازم.به تیم خودم وابسته هستم اما به نظرم سپاهان بدون خلعتبری توانست مقابل تراکتورسازی پیروز شود.

 کنار کشیدن هدایتی از خرید پرسپولیس: این سوال در چارچوب این کنفرانس نیست. پرسپولیس بزرگترین باشگاه اسیاست و قطعا راه حل پیدا خواهد شد.

 کی‌روش اعلام کرده در ایران گروگان است و آیا در زمان حضورش در تیم ملی چنین احساسی داشته: به مسائل کی‌روش نمی‌توانم ورود کنم چه در ایران و چه خارج از ایران همیشه گفتم 5 سال شگفت آور در ایران داشتم و هیچ وقت مشکل نداشتم. نمی‌دانم کی‌روش چه چیزی گفته و نمی‌توانم وارد شوم اما هرگز چنین احساسی را در ایران نداشتم.

     
آی اسپورت
2015-04-15 13:53:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر