فهرست
داستان دنباله دار آلوز و بارسلونا؛ این بار آشتی؟
داستان دنباله دار آلوز و بارسلونا؛ این بار آشتی؟

داستان دنباله دار آلوز و بارسلونا؛ این بار آشتی؟

آی اسپورت- داستان هزار و یک شب ماندن دنی آلوز دربارسلونا ادامه دارد.  پس از اینکه سران بارسلونا از تمایل به  ادامه حضور او در نوکمپ گفتند، این مدافع باچرخشی 180 درجه ای ادعا کرد نمی‌خواهد لباس آبی و اناری ها را از تن خارج کند.

مدیربرنامه های این بازیکن از مذاکرات اخیربا سران باشگاه برای تمدید قرارداد موکلش ناراضی بود و اعتقاد داشت همسر سابقش پس از 7 سال بازی موثر در بارسا، لایق احترام و مبلغ بیشتری است.

از آنجایی که بارسلونا تا سال آینده حق انجام هیچ‌گونه نقل وانتقالی را ندارد در صورت جدایی آلوز، دارمین، مدافع تورینو و گزینه مد نظر سران باشگاه، تنها در سال 2016 و با پایان محرومیت باشگاه، حق پوشیدن لباس آبی و اناری را دارد.

بارسلونا پیشنهادی یک ساله به شرط تمدید تا 2 سال را ارائه کرده تا آلوزحداقل تا پایان زمان محرومیت، دست تیم را در پوست گردو نگذارد اما او خواهان امضای قرارداد 3 ساله بدون شرط است.

سانتا آنا، مدیر برنامه های آلوز داین باره گفت:«بیش از یک سال منتظر مذاکره  بودیم و حالا 2 پیشنهاد روی میز آن ها گذاشته ایم اما تا زمانی که باشگاه موضعش را اعلام نکند، ادامه مذاکرات معنایی ندارد.برخی باشگاه ها قرارداد 3 ساله با پول بیش‌تر را به بارسلونا پیشنهاد داده اند. آبی و اناری ها حتی نزدیک توافق هم نیستند.»

ظاهرا بارسلونا  تنها درشرایطی شرط موجود در قرارداد یک ساله پیشنهادی را عملی می‌کنند که آلوز در 60 درصد بازی های فصل به میدان برود.

در این شرایط موکول آلوز علاوه بر مذاکره با سایر کاندیداهای ریاست بارسلونا، ادعا کرد آلوز توقع حمایت های بیشتری از سوی سران بارسلونا دارد.  علاوه بر پاری‌سن‌ژرمن، منچستریونایتد هم به شکل جدی به  دنبال مدافع راست برزیلی است. 

     
آی اسپورت
2015-04-15 14:24:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر