فهرست
استتوس: سوالاتی که از کی روش نپرسیدند
استتوس: سوالاتی که از کی روش نپرسیدند

استتوس: سوالاتی که از کی روش نپرسیدند

عجب شوی مسخره ای. متاسفانه ماهم دعوت بودیم؛دعوت به شنیدن یک مشت حرف ملال آور و تکراری.حرفایی که منافع یک نفر درآن به شکلی ظریف والبته حرفه ای مستتر و پنهان به نظر می رسید؛کارلوس کی روش!
حالمان بدشد ازبس واژه \"مردم مردم\" دستمالی و مورد سوء استفاده قرارگرفت.مردم کی روش را میخواهند ،مردم کی روش را دوست دارند و...
چرا یک نفر نیست بپرسد این مردم چه کسانی هستند؟چرا یکنفر پیدا نشد از سرمربی تیم ملی درباره ابهام ها سوال کند و به جای آنکه جلسه محلی برای تاخت و تاز سرمربی تیم ملی به ترابیان و اسدی و... تبدیل شود،از او بپرسند که ماجرای \"دلالی\" که عادل فردوسی پور دوشنبه هفته پیش از کفاشیان پرسید چیست و ازکجا ریشه گرفته؟ چرا یک نفر نبود از کی روش سوال کند آیا داستان رفتن دروازه بان تیم ملی با کاسپار به لیگ خارجی، آوردن یک بند در قرارداد با این مضمون که نامبرده قطعا دروازه بان شماره یک ایران درجام جهانی خواهد بود،چقدر صحت دارد؟ وقتی بالاترین مقام مسوول ورزشی کشور درجلسه دوستانه با رسانه از سند و مدرکی حرف می زند که دراختیار دارد، بازهم نباید این حرف ها را باور کرد؟ بازهم شایعه است ،بازهم کی روش راست می گوید؛چون مردم دوستش دارند؟ ترابیان و اسدی مار و عقرب؛بالاترین مقام ورزش کشور چی؟ او هم دنبال نیش زدن به یوزپلنگ است؟
هیچکس سوالی نپرسید. همه هاج و واج،با دهانی باز،خیره به کی روش نشستند ،تماشا کردند.شاید بپرسید خودت چرا نپرسیدی؟ اگر تریبون های بی خبر از همه جا فرصت میدادند حتما سوالم همین بود اما حیف که وقت اندک بود، تعداد زیاد، سوالات خارج از مضمون بسیار.
ازهمه بدتر که روزنامه نگاران نگران و بادغدغه هم که انگار خوابند.نتیجه می شود همین تریبون های مفت و بی خبرازهمه جا که ماندن یا رفتن مربی راهم تشخیص نمی دهند تا وقتی کی روش شفاف حرفش را میزند بازهم خبر اشتباه منتشر می کنند؛خبر قطع همکاری کی روش که خود سرمربی راهم به خنده می اندازد. خب حق هم دارد از این تریبون های بی خاصیت هرطور دلش میخواهد استفاده کند.
جلسه تمام شد.کی روش منتقدانش را مار و عقرب خواند و و رفت.دراین میان ما مانده ایم و سوالات بی جواب فراوان...

سعید زاهدیان

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-15 14:30:38
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴، ۱۶:۴۹
جون مادرتون بحث کیر روش رو تموم کنید حالم به هم خورده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر