فهرست
درباره ایجنت معروف؛ مدافع سابق
درباره ایجنت معروف؛ مدافع سابق

درباره ایجنت معروف؛ مدافع سابق

آی اسپورت –  درباره امیر هوشنگ سعادتی مدافع اسبق سایپا و ایجنت چند بازیکن سرخابی‌ها حرف زیاد بوده. او محرمی و احمدزاده  و نورافکن  را برده به اروپا. قلی زاده هدف اول استقلال که بازیکن آزاد بوده را هم برده به شارلروا. انصاری و غفوری بازیکنان تحت قرارداد با او ماندنی شده اند.

در این شرایط او سوژه اول هواداران سرخابی در فضای مجازی بوده. مثلا وقتی  انصاری و غفوری به رغم پیشنهادات خوب خارجی می‌خواهند بمانند کاری از دست سعادتی ساخته است؟ وقتی محرمی ماه‌ها قبل از اتمام فصل بار سفر به زاگرب بسته بود می شد او را نگه داشت؟ به عنوان نمونه بگوییم که احمدزاده با آفری که یک ایجنت ایرانی دیگر جور کرده بود به اتفاق کمال راهی ترکیه شد در حالی که سعادتی چند روز قبل تر پیش قرارداد احمدزاده و تیم لهستانی را امضا کرده بود.

یعنی اینکه بازیکن خیلی جاها ایجنت قانونی  خودش را هم دور می زند و به حرف هیچ کس گوش نمی کند و البته این را هم بگوییم که ایجنت بی تاثیر روی بازیکن نیست. تاثیر دارد اما دست آخر این خود بازیکن است که تصمیم می گیرد کما اینکه انصاری و غفوری خواستند بمانند و ماندند و نورافکن و محرمی و قلی زاده و احمدزاده فیل‌شان یاد اروپا کرده بود و رفتند. تفسیر باقی ماجراها با خودتان.

۸    
آی اسپورت
2018-07-08 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر