فهرست
دیسلایک: حاشیه جدید صادقیان، استعمال دخانیات
دیسلایک: حاشیه جدید صادقیان، استعمال دخانیات

دیسلایک: حاشیه جدید صادقیان، استعمال دخانیات

آی‌اسپورت- در ادامه سریال‌های قهر و آشتی تتلو با پیام صادقیان این بار کار به جاهای خیلی باریکی کشیده شد. صادقیان اولین پرسپولیسی بود در روزی که امیرخان تتلو در تمرین این تیم حضور یافته بود به پیشوازش رفت. اما در ادامه در چند دوره رابطه‌شان با هم تیره و تار شد. این بار تتلو روی صفحه ایسناگرامش به صورت کاملا واضح اعلام کرد که به پیام هشدار داده بود که سیگار نکشد و دست از این کارها بردارد!

موضوع از این قرار بود که علیرضا منصوریان در مصاحبه‌ای از تتلو خواسته بود که دست از سر صادقیان بردارد تا او بتواند از استعدادش استفاده کند. صحبتی که به مزاج تتلو خوش نیامد و در جوابی خطاب به سرمربی نفت تهران گفت: «همه رو برق میگیره ما رو چراغ نفتی!». این صحبت‌ها واکنش شدید یعقوب کریمی را در پی داشت:« انقدر فوتباله ما بدبخت نشده که یه عمله بخواد بیاد راجع به بزرگترش اونم کسی که الگوی همه جووناست حرف بزنه، آرزوهای شما خاطره های علی منصوریان است. پیام انقدر هم بدبخت نشده که یه عمله نصیحش بکنه. سلامت روانی نداره، چیزایی که میزنه اعتماد به نفسش را خیلی بالا برده. (شتلو)». 

امیر مقصودلو در ادامه واقعیتی تلخ را در مورد صادقیان آشکار کرد: «والا زبونم مووو دراورد انقد گفتم سیگار نکش و...!!!». مهم‌ترین نکته ماجراهای چیپ این دو نفر همین شفاف‌سازی در مورد صادقیان است. نکته تاسف‌آوری که حتی خود پیام هم نتوانست تکذیبش کند و با اعلام این که قصد دارد از حاشیه دوری کند، به فوتبالش برسد و موضعش نسبت به این شخص سکوت است به نوعی مشخص کرد صحبت‌های تتلو چندان هم بی راه نبوده است. اتفاقی که بیشتر از همه موجب نارضایتی هواداران پرسپولیس است. آنها منتظر استعدادی دیگر بودند اما نشد که نشد.

 

     
آی اسپورت
2015-04-15 17:14:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر