فهرست
نگاه روز: عنایتی؛ از سوپرمن تا کاپیتان زیرو!/ پیرمردها قربانی می شوند
نگاه روز: عنایتی؛ از سوپرمن تا کاپیتان زیرو!/ پیرمردها قربانی می شوند

نگاه روز: عنایتی؛ از سوپرمن تا کاپیتان زیرو!/ پیرمردها قربانی می شوند

آی اسپورت-  عنایتی، پیش تر در سپاهان نیز با اتمسفری کم و بیش شبیه این روبرو شده. جوایی که شرایط سنی او تحرک اش را در زمین عامل ناکامی های تیم می داند. با این وجود آنچه در استقلال برای عنایتی در حال رقم خوردن است، کمی عجیب تر از ماجرای او در سپاهان به نظر می رسد.

غلامرضا عنایتی، از هفته هجدهم لیگ برتر چهاردهم رسما به استقلال تهران بازگشت. او در همان مسابقه اول برابر سپاهان گل مهمی برای تیمش به ثمر رساند و نشان داد هنوز هم قدرت عالی چارچوب شناسی اش را از دست نداده. او در چند مسابقه بعدی نیز، 90 دقیقه در ترکیب استقلال قرار داشت و در جریان نتایج ایده آل این تیم، یکی از خوب های باشگاه بود و بعد از گلزنی برابر نفت مسجدسلیمان، به شدت مورد تشویق هوادارانی قرار گرفت که کاپیتان شان را یک چهره تمام نشدنی و همه کاره برای تیم می دانستند. از بازی با نفت تهران اما همه چیز عوض شد. ناکامی خط حمله استقلال در آن مسابقه، می توانست با گلزنی عنایتی در دیدار با فولاد جبران اما آبی ها در اهواز نیز شکست خوردند و یک هفته بعد، در نبرد با ذوب آهن نیز کاری از عنایتی برنیامد تا چهره تمام نشدنیِ دیروزِ سکوها، حالا به عنوان یک بازیکن تمام شده توصیف شود!

از ابتدای نیم فصل دوم، مشخص بود که برنامه استقلالی ها در شروع کار اصلا سخت نیست و کار، درست از هفته بیست و سوم برای آن ها سخت خواهد شد. آبی ها در روزهای دشوار، نتایج ناامیدکننده ای گرفتند که در روند رقم خوردن شان، همه اعضای باشگاه مقصر بودند. با این وجود، شرایط سنی موجب شده است تا بخش زیادی از انتقادها، شامل حال عنایتی بشوند. همیشه همین طور بوده است. پیرترها برای قربانی شدن مستعدند و جوان تر ها برای تبرئه شدن! عنایتی اما هنوز شانس دارد که با گلزنی در بازی های حساس پیش رو، دوباره از کاپیتان زیرو، به کاپیتان فنتستیکِ سکوهای آبی تبدیل شود.

     
آی اسپورت
2015-04-15 16:11:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر