فهرست
کلوپ: پیشنهادی نداشتم/ دورتموند به تغییر نیاز دارد
کلوپ: پیشنهادی نداشتم/ دورتموند به تغییر نیاز دارد

کلوپ: پیشنهادی نداشتم/ دورتموند به تغییر نیاز دارد

آی اسپورت- در بیانیه باشگاه دورتموند که در کنفرانس خبری امروز توسط هانس یواخیم واتسکه مدیرعامل باشگاه قرائت شد اینچنین آمده است:\" بوروسیا دورتموند و یورگن کلوپ توافق کرده اند که همکاری خود را که دراصل ژوئن 2018 به پایان می رسید، در پایان این فصل به اتمام رسانند.\"

واتسکه دراین کنفرانس مطبوعاتی گفت که کلوپ در روزهای گذشته با باشگاه در این مورد حرف زده و از او قدردانی کرد:\" ما با یورگن حرف زدیم و سپس تصمیم گرفتیم در پی همکاری خوبی که با او در سالهای اخیر داشتیم، درپایان این فصل به این همکاری خاتمه دهیم. رابطه ما برمبنای اعتماد و دوستی بنا شده. برای همین این شرایط برای ما دشوار است. یورگن می تواند مطمئن باشد که دورتموند همواره قدردان او خواهد بود.\"

کلوپ هم در این مورد گفت:\" هیچکس نباید از من قدردارنی کند. دراین قصه هردو طرف از وجود دیگری بهره برند. همان طور که بارها در سالهای اخیر گفته ام، همیشه می خواستم که باشگاه بداند من بهترین مربی برای چنین سمتی نبودم. در روزها و هفته های اخیر مطمئن شدم که من بهترین شخص نبوده ام. برای همین می خواهم با خودم و واتسکه صادق باشم. مطمئن هستم که این درست ترین تصمیم است. این تیم شایستگی دراختیار داشتن یک مربی 100 درصد آماده را دارد. این طور نیست که من خسته باشم. قصد هم ندارم یک سال استراحت کنم. هیچ تماسی از هیچ تیمی در انگلیس یا جاهای دیگر نداشته ام. فقط مهم اعلام این تصمیم است تا همه با شرایط خود را وفق دهند و باشگاه بتواند برنامه ریزی کند. من معتقدم که بوروسیا دورتموند به یک تغیر نیاز دارد. مشکل اصلی این است که تا وقتی من اینجا هستم، همیشه موفقیت های قبلی را درنظر می گیریم.\"

 

     
آی اسپورت
2015-04-15 17:42:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر