فهرست
هزینه سنگین پرسپولیس برای صادقیان / دو میلیارد خرج حاشیه
هزینه سنگین پرسپولیس برای صادقیان / دو میلیارد خرج حاشیه

هزینه سنگین پرسپولیس برای صادقیان / دو میلیارد خرج حاشیه

آی اسپورت – پرسپولیس تا زمان پرداخت 200 میلیون حق رشد ذوب آهن،‌ حق استفاده از پیام صادقیان را ندارد. سرخپوشان حتی اگر نخواهند تا آخر فصل از صادقیان استفاده کنند هم مجبورند در نهایت این 200 میلیون را به ذوب آهن بدهند.

وضعیت پیام صادقیان و پرسپولیس روز به روز پیچیده می‌شود. بازیکنی که در این دو سال، فقط یک فصل مفید داشته و در عوض نزدیک به 2 میلیارد برای سرخپوشان خرج تراشیده است.

اگر مبالغ اعلام شده توسط باشگاه پرسپولیس را هم ملاک قرار دهیم، صادقیان فصل پیش 700 میلیون و این فصل 950 میلیون با سرخپوشان قرارداد بست. یعنی یک میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون برای دو سال. با اضافه کردن 200 میلیون حق رشد ذوب آهن به این رقم، هزینه صادقیان برای پرسپولیس به یک میلیارد و هشتصد و پنجاه میلیون می‌رسد. این رقم بدون محاسبه پاداش‌ها، مالیات و هزینه‌های اضافی است که این بازیکن برای تیمش دارد.

صادقیان فصل پیش ستاره پرسپولیس بود و با 8 پاس گل گل‌سازترین بازیکن لیگ برتر شد اما این فصل بجز هفته اول حضوری ناموفق، پرحاشیه و بی تاثیر در تیمش داشته است. او از هفته دوم تا بیست و پنجم مجموعا به اندازه 4 بازی کامل برای سرخپوشان به میدان نرفته و گل یا پاس گلی هم در کارنامه‌اش ندارد.

برداشت پرسپولیس از هزینه دو میلیاردی برای صادقیان، به استفاده حدود یک فصل در لیگ سیزدهم خلاصه می‌شود. هزینه‌ای که با توجه به قرارداد صادقیان و پرسپولیس فصل آینده بیشتر هم خواهد شد.

  ۲  
آی اسپورت
2015-04-15 16:38:53
نظر دهید

۲ نظر
aminoof6666
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴، ۱۸:۲۰
ispot مشکلت با پیام چیه ؟روزی 3 تا مقاله برا پیام میری؟ دنبال چی هستی ؟میخاد بازی کنه شما رسانه ها نمیذارید.ولش کنید بابا جوونه بذارید بازیشو کنه.خرابش نکنید دیگه اه حالمو به هم زدید
-
يكشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴، ۲۲:۱۱
کلا با پیام مشکل دارینا

بهترین بازیکن ابرانه بدون شک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر