فهرست
والکات در برزخ تمدیدبا آرسنال/ بازی می‌خواهد، نه پول
والکات در برزخ تمدیدبا آرسنال/ بازی می‌خواهد، نه پول

والکات در برزخ تمدیدبا آرسنال/ بازی می‌خواهد، نه پول

آی اسپورت- تئو والکات با رد پیشنهاد  لیورپول، آماده تمدید قرارداد با آرسنال است.

بازیکن 26 ساله توپچی‌های لندن در فاصله یک سال مانده به قراردادی به ارزش 9 هزار پوند به شدت موردتوجه لیورپول( تیمی که ادعا کرده از کودکی طرفدارش بوده)  قرار گرفته اما انگار ترجیح می‎‌دهد پیراهن فعلی اش را از تن خارج نکند.

در حالی که طبق ادعای میرر قرار شده تا حداکثر 2 هفته دیگر تکلیف«تئو» مشخص شود، آرسنال هنوز پیشنهاد رسمی برای تمدید قرارداد به این بازیکن سرعتی ارائه نکرده است.

 لیورپول ، والکات را برای جانشینی استرلینگ می‌خواهد؛ بخصوص از وقتی جوان جامائیکایی بر سر تمدیدقرارداد به توافق نرسیده است.

در این بین حتی امکان مبادله 2 بازیکن هم وجود دارد.برندان راجرز، سرمربی لیورپول ادعا کرده علاوه بر والکات، اینگس، پدیده برنلی هم قطعا به لیورپول می‌پیوندد.

 بازیکن سابق ساوتهمپتون درسال آخر قراردادش با آرسنال، مشکلات جدی دارد و بارها گفته بیش ازیک قرارداد مالی مناسب به دنبال جایی برای بازی ثابت است و در صورت ماندن در آرسنال،شرطی به نام بازی بیشتر دارد، نه صرفا امضای قرارداد پرسود.

در حال حاضر بزرگ ترین دغدغه بازیکن محروم از بازی در 3 جام جهانی، نیافتن جای ثابت در ترکیب اصلی پس از پایان مصدومیت است.به نظر می‌رسد آرسنال نه می‌تواند به لحاظ مالی پیشنهاد بهتری به والکات بدهدو نه تضمینی برای بازی بیشتر او می‌دهد. 

     
آی اسپورت
2015-04-15 16:59:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر