فهرست
قلعه‌نویی: دستیاران من جزو افتخارات استقلال‌‎ هستند
قلعه‌نویی: دستیاران من جزو افتخارات استقلال‌‎ هستند

قلعه‌نویی: دستیاران من جزو افتخارات استقلال‌‎ هستند

پیش از بازی حساس مقابل ملوان امیر قلعه‌نویی آخرین تلاش های خود را برای تقویت روح برنده استقلال انجام می‌ دهد. او که نمی‌ خواهد مربی یک تیم تسلیم شده باشد، با ۳ امتیاز احتمالی بازی ملوان می‌تواند امیدوار باشد دوباره به کورس قهرمانی بازگردد. قلعه‌نویی در ابتدا درباره حرف های استقلالی های سابق که کادرفنی او را مورد انتقاد قرار دادند گفت: افتخارم این است که کمک ها و دستیارانم همگی جزو کاپیتان های سابق و پرافتخار استقلال بوده اند و از نظر شخصیتی نیز جزو با اخلاق ترین افراد هستند. آنها بهترین مشاوران من به حساب می‌ آیند اما همیشه گفته ام مسوولیت نتایج تیم برعهده من است. جا دارد از کادر شریف و مجرب تیمم که زحمات زیادی کشیده اند و هیچگاه توقعی نداشتند، تشکر کنم.

 دیدار حساس استقلال برابر ملوان: دیدار برابر ملوان که با حضور فیروز کریمی شرایط خوبی پیدا کرده سخت خواهد بود و بار دیگر باید بگویم ایشان از بهترین مربیان فوتبال ایران، به حساب می‌ آیند. با تمام توان در این دیدار به میدان خواهیم رفت و برای به دست آوردن ۱۵ امتیاز باقیمانده تا آخرین لحظه خواهیم جنگید. بازیکنانم نیز به این نکته و شرایط حساس تیم کاملا آگاه هستند و مطمئن باشید در این ۵ بازی شرایط را به نفع استقلال خواهند کرد.

استقلال شانس قهرمانی دارد: ۵ بازی باقیمانده و هر نتیجه امکان دارد حاصل بشود. ما باید تا آخرین لحظه به دنبال نتیجه گرفتن باشیم و امیدوار باشیم نتایج دیگر به نفع ما رقم بخورد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-15 17:22:10
نظر دهید

۱ نظر
majid
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴، ۱۸:۰۹
کس نیاموزد از گردش روزگار---نخواهد اموخت از هیچ آموزگار-----مثل همیشه لجوج-ویک دنده-وجود همین خصلتهای اخلاقی ایست که باعث میشود همیشه در کلاس اول در جا بزنی---اگر میدانستند که هر کسی که بهطور شایسته به جایگاه بلندی که رسیده اولا نقد رویه های خود بطور مرتب بوده دوما صدای دیگران را می شنیده ---ببینید انهایی که چنین نبوده و نمیکنند در کجا هستند و چه جایگاهی دارند. (از شاه --گرفته تا علی دائی و درخشان --تا احتمال قریب به یقین فردا بعد از بازی با ملوان--امیر قلعه نوعی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر