فهرست
ونگر حداقل دو سال دیگر می‌ماند/ آرسنال کلوپ را نمی خواهد
ونگر حداقل دو سال دیگر می‌ماند/ آرسنال کلوپ را نمی خواهد

ونگر حداقل دو سال دیگر می‌ماند/ آرسنال کلوپ را نمی خواهد

آی‌اسپورت- خبر جدایی یورگن کلوپ از بوروسیادورتموند در پایان این فصل بسیاری از تیم‌ها را به تکاپو انداخته اما آرسنال حداقل تا پایان دو سال باقی‌مانده از قرارداد آرسن ونگر به کار با این مربی ادامه می دهد.

مربی آلمانی مدت‌ها گزینه توپچی‌ها برای جانشینی مربی فرانسوی بود اما به نظر می رسد مقامات باشگاه هیچ عجله‌ای برای کنارزدن ونگر از سمتش ندارند و می گویند او حداقل تا پایان قراردادش می ماند.

او تیم را به هشت پیروزی متوالی در لیگ برتر رسانده تا کورسوی امید برای نخستین قهرمانی بعد از 11 سال زنده بماند ضمن اینکه شنبه در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف تیم دسته دومی ریدینگ می روند تا شاید بتوانند از عنوان قهرمانی‌شان در این رقابت‌ها دفاع کنند.

باشگاه می خواهد در تابستان پیش رو ابزار لازم را در اختیار ونگر قرار دهد تا تیمی بسازد که در رقابت‌های داخلی و اروپایی مدعی باشد. باشگاه از پیشرفت تیم در دو سال اخیر با هدایت ونگر رضایت دارد و بر این باور است که او متمرکز برای رسیدن به جام‌های بیشتر است.

منچسترسیتی شاید مقصد محتمل‌تری برای کلوپ باشد بعد از آنکه مانوئل پیگرینی به دلیل تداوم کسب نتایج ضعیف- که آخرین آنها باخت 2-4 برابر منچستریونایتد بود- بیش از پیش جایگاه خود را در خطر می بیند.

کلوپ فصل سختی را با دورتموند سپری می کند و غول آلمانی بخش قابل توجهی از رقابت‌ها را در منطقه سقوط سپری کرد اما او دورتموند را به دو قهرمانی لیگ هدایت کرده ضمن اینکه در سال 2013 در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرن‌مونیخ با نتیجه یک-2 باختند.

     
آی اسپورت
2015-04-15 18:31:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر