فهرست
هوادار دیوانه اسپارتاک آویزان از سقف ورزشگاه تولا(عکس)
هوادار دیوانه اسپارتاک آویزان از سقف ورزشگاه تولا(عکس)

هوادار دیوانه اسپارتاک آویزان از سقف ورزشگاه تولا(عکس)

 

آی اسپورت- تا به حال دیده اید که در یک ورزشگاه یک نفر بخواهد به سقف ورزشگاه برود؟ یک نفر در روسیه این کار را انجام داده. این هوادار دیوانه روس از سقف ورزشگاه تیم آرسنال تولا آویزان شده بود و دقایقی بعد به زمین افتاد و دستش شکست.

فیلمبرداری از این صحنه نشان می دهد که این هوادار در فاصله سی و چند متری از سطح زمین قرار دارد؛ این اتفاق در جریان بازی چند روز قبل در لیگ برتر روسیه برابر اسپارتاک مسکو رخ داده و جالب اینکه هواداران هم او را تشویق می کنند.

اما در ویدئوی دوم که توسط CCTV منتشر شده مشخص می شود این داستان خیلی هم خوب تمام نشده چون این فرد سقوط می کند و چند جای دستش می شکند. بعد هم پلیس و نیروهای دور زمین با عجله برای کمک به این هوادار اسپارتاک که با صدای مهیبی به زمین می افتد، می روند.

لیگ برتر روسیه درباره این موضوع اظهار نظر کرده و گفته کل این بازی از نظر امنیتی سخت و پرمساله بوده چون هواداران از فشفشه و مواد آتش‌زا استفاده می کردند و گاهی صندلی‌ها را پرتاب می کردند.

حدود پنج هزار هوادار اسپارتاک به شهر تولا آمدند و به گفته پلیس 14 نفر دستگیر شدند. در آغاز نیمه دوم، حدود 30 نفر از آنها قصد داشتند از سقف ورزشگاه بالا بروند. مقامات ورزشگاه از آنها خواستند پایین بیایند و تهدید کردند بازی را متوقف می کنند اگر از این اقدامشان دست نکشند.

هوادار مصدوم اسپارتاک در یکی از بیمارستان‌های تولا بستری شده اما خطری جانش را تهدید نمی کند. تولا تیم یکی مانده به آخر جدول لیگ برتر روسیه است اما اسپارتاک با 18 امتیاز اختلاف نسبت به زنیت صدرنشین در رده هفتم قرار دارد.

     
آی اسپورت
2015-04-15 18:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر