فهرست
مونته لا: اشتباهاتمان را آنالیز کردیم/ به تمرکز نیاز داریم
مونته لا: اشتباهاتمان را آنالیز کردیم/ به تمرکز نیاز داریم

مونته لا: اشتباهاتمان را آنالیز کردیم/ به تمرکز نیاز داریم

آی اسپورت- وینچنتزو مونته لا مربی فیورنتینا بعد از دو شکست در لیگ فردا در لیگ اروپا به مصاف دینامو کیف می رود. مربی تیم فلورانسی درمورد این بازی گفت:\" ما دلیل اشتباهاتمان را بررسی کردیم و داریم روی آنها کار می کنیم. بحث تحلیل قوای جسمانی نیست. آماری که دراختیار داریم این را نشان می دهند. از نظر ذهنی بچه ها با افت روبرو شده اند. این بازی سخت در یک لحظه درست برای ما پیش آمده. باید تمرکز کامل داشته باشیم تا نتیجه مثبت بگیریم. من بهترین ترکیب را به زمین می فرستم. ایده های مشخصی دارم.\"

او در مورد اینکه از گومز چه انتظاری دارد گفت:\" الان تمرکز روی یک بازیکن خاص اشتباه است. همه باید کاری انجام دهیم. از خود من گرفته تا بازیکنان. دینامو کیف تیم کاملی است. و بازی خوبی انجام می دهد. باید در بهترین شرایط با آنها روبرو شویم.\" لیگ اروپا تنها هدف باقیمانده این فصل فیورنتینا است:\" این فرصتی برای ما برای پیروزشدن و حضور در لیگ قهرمانان است. اما همچنان به لیگ هم فکر می کنیم. هراتفاقی ممکن است رخ دهد\"

نتو در آخرین تمرین تیم کمی مصدوم شده ولی احتمالا در بازی فردا حاضر خواهد بود.\" او در مورد تشابهش با ربروف که هم سن خود مونته لاست و پیشتر مهاجم بوده هم حرف زده و گفت:\" تقریبا شبیه هم هستیم. او اما بیشتر در دوران فوتبالش افتخار کسب کرده و دینامو تیم خیلی خوبی است\"

 

     
آی اسپورت
2015-04-15 19:16:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر