فهرست

بنیتس: ستاره‌های ولفسبورگ را می‌خواستیم

آی‌اسپورت: رافائل بنیتس اعتراف کرد می‌ خواسته سه بازیکن ولفسبورگ را بخرد و بازی برابر این تیم واقعا سخت خواهد بود. مربی اسپانیایی ناپولی که تیمش فرداشب در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در آلمان به مصاف تیم دوم جدول بوندس لیگا می رود، گفت:«ولفسبورگ تیم بزرگی است با پتانسیل بسیار بالا بنابراین باید برای این بازی مشکل با صددرصد توان تلاش کنیم. این واقعیت دارد که ما لوییز گوستاوو، ایوان پریشیچ و آندره شورله را خیلی وقت است که می خواهیم اما امکان خریدن آنها وجود نداشت.»

این نخستین تماس بنیتس با رسانه‌ها بعد از آن بود که رییس ناپولی، آئورلیو دی‌لورنتیس بازیکنان تیم را به تمرین مجدد فراخواند و این کار حتی بعد از برد صفر-3 برابر فیورنتینا تکرار شد.

بنیتس ادامه داد:«من به نظر رییس احترام گذاشتم. من مسئولیت این تیم را دارم که می خواهد برنده شود و هواداران را خوشحال کند. بازی آخر باعث نمی شود نگرش ما به این بازی تغییر کند. ما برابر فیورنتینا خوب بازی کردیم اما مقابل رم و لاتزیو بهتر بودیم با آن که باختیم. فوتبال همین است، وقتی شما بیشترین موقعیت را خلق می کنید لزوما به معنای این نیست که پیروز شوید. تست‌های فیزیکی نشان می دهد ما در وضعیت خوبی هستیم بنابراین امیدواریم فردا حتی عملکرد بهتری داشته باشیم.»

     
آی اسپورت
2015-04-15 21:44:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر