فهرست
بیلسا:رئیس مارسی می خواهد بمانم/اما قراردادی پیشنهاد نشده
بیلسا:رئیس مارسی می خواهد بمانم/اما قراردادی پیشنهاد نشده

بیلسا:رئیس مارسی می خواهد بمانم/اما قراردادی پیشنهاد نشده

 

آی اسپورت – آینده مارسلو بیلسا مربی مارسی همچنان نامشخص است. ولی رئیس باشگاه از مربی آرژانتینی خواسته تا به همکاری اش با این تیم ادامه دهد. بیلسا گفته مارگاریتا لوئی دریفو از او خواسته که درپایان این فصل ولودروم را ترک نکند. با اینکه بیلسا تحول عمیقی در مارسی ایجاد کرده ولی مصمم به ترک این باشگاه در پایان فصل است.

شکست مقابل بوردو موقعیت این تیم را در جمع تیمهای بالانشین جدول لیگ 1 تا کمی به خطر انداخت. در قرارداد بیلسا بندی گنجانده شده که به او اجازه می دهد بعد از پایان یک سال درخواست فسخ آن را بکند. بیلسا دراین مورد می گوید:\" رئیس باشگاه به من گفته که می خواهد اینجا بمانم. او چیزی به من گفت که واقعا لذت بردم. که او از کار من از نظر انسانی لذت برده و رفتار و شیوه هدایت و تیم داری من را می پسندند. من واقعا دلم می خواهد این فصل را در مکان دوم یا سوم جدول به پایان رسانم.\"

بیلسا درعین حال گفت که هیچ پیشنهاد تمدید قراردادی برای ماندن دراین تیم به او نشده و تاکید کرد:\" درخواست از من برای ترک نکردن تیم به معنای ارائه یک قرارداد جدید نیست. ما مربیان می فهمیم که وقتی در تحقق پروژه هایمان ناکام می شویم، باید بهای سنگینی بپردازیم\"

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-15 21:43:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر