فهرست
مدافع محبوب پرسپولیسی‌ها؛ هر بازی ۳گل
مدافع محبوب پرسپولیسی‌ها؛ هر بازی ۳گل

مدافع محبوب پرسپولیسی‌ها؛ هر بازی ۳گل

آی‌اسپورت- محسن بنگر بعد جدایی از پرسپولیس، در دو بازی ۶ گل از این تیم خورده. لیگ پانزدهم فاصله بنگر با اولین و آخرین قهرمانی در پیراهن پرسپولیس، تفاضل گل کمتر با استقلال خوزستان بود. تفاضل بدتری که به خاطر گل‌های خورده بیشتر سرخپوشان رقم خورد و جام را از تیم برانکو گرفت. حالا بنگر، دو فصل است از پرسپولیس جدا شده و در تیم رقیب، خاطرات بهتری برای پرسپولیسی‌ها ساخته است.

بنگر از زمان جدایی از پرسپولیس، دو بار روبروی این تیم قرار گرفته و هر دو بار، بازی‌های تیمش با شکست تمام شده‌اند. فصل پیش، او در بازی رفت تراکتورسازی و پرسپولیس غایب بود و در بازی برگشت که به میدان رفت، پرسپولیس با سه گل پیروز شد. برد پرسپولیس، بیشتر به اشتباهات هادی محمدی گره خورده بود اما در نهایت بنگر بعد از آن مسابقه مجبور شد تراکتورسازی را ترک کند.

این فصل هم بنگر، برای اولین بار با پیراهن نفت روبروی پرسپولیس قرار گرفت و باز هم تیمش با سه گل شکست خورد تا برد شیرینی نصیب پرسپولیسی‌ها شود. این بار هم طارمی، با دور زدن آل نعمه دروازه نفت را برای بار اول باز کرد و بنگر مقصر اصلی نبود اما در هر صورت، او حریف دوست داشتنی برای سرخپوشان است.

90tv

  ۴  
آی اسپورت
2017-08-11 00:04:00
نظر دهید

۴ نظر
سابقه درخشاني داره تو خوش خدمتي
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
آقا محسن زامبي
مموتی هستم بزرگترین اسطوره عابی ها
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
ابو بریز همانجا که می سوزه:)))
زامبی اونی است که پول یارانه تو را می گیره و دو زار خرج ادب و فرهنگ نمی کنه
پرسپولیس با 10 قهرمانی در لیگ و 5 قهرمانی در جام حذفی و 1 جام در جام آسیا و 1 سوپرجام ایران مجموعا با 17 جام رسمی و معتبر در کل ، پر افتخار ترین تیم ایران است بعدش استقلال با 8 قهرمانی لیگ و 6 حذفی و 2 آسیا با 16 جام رسمی دومین تیم پرافتخار ایران است.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۱
بنده خدا هیچ وقت مقصر نبوده
۸
مشروح 86
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۱۰
تراکتور بعد از اخراج بنگر وضعش بدتر شد، نفت هم که شرایط عصر هجری داره. انصاف نیست که بنگر رو مقصر بدونیم.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر