فهرست
بلان عاشق بارسا شده است:  بازی برگشت، زلاتان را داریم!
بلان عاشق بارسا شده است: بازی برگشت، زلاتان را داریم!

بلان عاشق بارسا شده است: بازی برگشت، زلاتان را داریم!

آی اسپورت-لوران بلان،سرمربی پاری‌سن‌ژرمن می‌داند شکست 3- یک تیمش در بازی خانگی دور رفت یک‌چهار‌م‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا تا چه اندازه کار پاریسی ها در بازی برگشت مقابل بارسلونا را مشکل می‌کند.

مرد اول قهرمان 2 فصل اخیر لوشامپیونا، افسوس فرصت های هدررفته را می‌خورد:«هنگامی که محور تاکتیکی شما، بازی با توپ است، وقتی توپ ندارید، دچار مشکل می‌شوید! خیلی دنبال توپ ندویدیم که این ناشی از مشکل فیزیکی در تیم بود. از طرفی غیب بازیکنان کلیدی مانند کاپیتان تیاگو سیلوا هم به اندازه کافی به ما ضربه زد.اگر نتیجه می‌گرفتیم، اوضاع متفاوت می‌شد اما اصلا نمی‌خواهم درباره بازیکنان غایب حرف بزنم.»

بلان از ناکافی بودن تلاش های بازیکنانش حرف زد:« پاریسی ها با ارائه حداکثر توان، بازی بدی انجام ندادند اما این سطح کیفی برای گرفتن نتیجه کافی نبود.بازی چه به لحاط فیزیکی و چه از نظر تکنیکی در تک تک نقاط زمین بهتر از ما نشان داد.  آن ها توپ را در اختیار داشتند و بر فضا مسلط بودند.نتیجه، تفاوت 2 تیم را نشان داد.»

سرمربی سابق تیم ملی فرانسه عاشق سبک بازی بارسلونا شده است:«واقعا تحت تاثیر شیوه بازی آن ها قرار گرفتم.بازیکنان آبی و اناری پوش، توپ را زیر پاهایشان نگه می‌دارند و رقیب را می دوانند! مثلث خط حمله رقیب به شدت ما را آزارداد و راهی برای مقابله نداشتیم.بازیکنان من احساس ناکامی می‌کنند چون نتوانستند بهتر از آنچه دیدیم، ظاهر شوند.»

 مرد پراشتباه فینال فصل 1999-1998 جام یوفا در پایان حرف هایش به رقیب در مورد بازی برگشت هشدار داد:« ما در نوکمپ، تیم متفاوتی خواهیم بود چون زلاتان و وراتی را در اختیار خواهیم داشت. البته مطمئن نیستم همه آسیب دیده ها به بازی برگشت برسند اما اطمینان دارم تیمم نسبت به دور رفت، نمایش بهتری خواهد داشت. این بار که خیلی ناامیده کننده بودیم!»

     
آی اسپورت
2015-04-16 10:47:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر