فهرست
نبرد تانک‌های برانکو با بالرین‌ها
نبرد تانک‌های برانکو با بالرین‌ها

نبرد تانک‌های برانکو با بالرین‌ها

آی اسپورت - سال ۱۳۹۶ تا اینجای کار برای برانکو و پرسپولیس سال خوبی بوده است. مردان برانکو در این سال قهرمان لیگ ایران شدند و سوپرجام را بدست آوردند و به نیمه‌نهائی لیگ قهرمانان آسیا رفتند و با اختلاف زیادی در صدر لیگ هستند. پرسپولیسی‌ها باید ماه آخر سال بازی‎هائی برگزار کنند که پیروزی و موفقیت در آنها می‌تواند سال ۱۳۹۶ را برای آنها درخشان‌تر کند.

پرسپولیس در لیگ آسیا با السد بازی دارد. السد قطر تیم نام‌آشنایی برای پرسپولیسی‌ها است. آنها یکی از ثروتمندترین تیم‎های آسیائی هستند و در قلب دفاع‌شان مدافع درخشان تیم ملی کشورمان پورعلی‌گنجی و در قلب میدان، ژاوی بالرین و فانتزی‌باز مشهور سالهای دور بارسلونا را دارند. پرسپولیس در دوحه باید امتیاز بگیرد و چه خوب خواهد بود که صاحب هر سه امتیاز شود اما گرفتن یک امتیاز از این میدان سخت و کسب پیروزی محتمل در بازی در برابر الوصل در تهران آنها را تیم برتر مرحله رفت رقابت‌ها می‌کند.

پرسپولیس برای گرفتن امتیاز در دوحه باید ژاوی را از کار بیاندازد و برای این کار چاره‌ای ندارد جز آن که فضا را برای حرکات و بازی‌سازی ژاوی محدود کند. ژاوی مرد ۳۸ساله‌ای است که باید بسته شود و جلوی پاس‌ها و دریبل‌های او گرفته شود. نسخه پرسپولیس در این بازی کاملا روشن است. آنها باید با بازیکنان دونده و یارگیر و جنگنده در میانه میدان حاضر شوند. برانکو دو فانتزی‌باز قهار چون مسلمان و بشار رسن روی نیمکت دارد اما بی‌گمان او از مربع ربیع‌خواه و نعمتی و نورالهی و کامیابی‌نیا دو بازیکن برای بستن راه‌های نفوذ تیم السد و ژنرال ژاوی بهره خواهد گرفت.

بازی با السد قطر تنها بازی مهم پرسپولیسی‌ها در اسفند ۱۳۹۶ نیست. آنها پس از بازگشت از دوحه باید با استقلال اهواز و پس از آن با رقیب همیشگی خودشان یعنی استقلال تهران بازی کنند. پرسپولیس در بازی در برابر استقلال هم باید نگاهی به قلب میدان داشته باشد جائی که یک بازیکن باتجربه و بسیار تکنیکی می‌تواند نبض بازی استقلال را منظم نماید. سرور جپاروف هم چون ژاوی پا به سن گذاشته است اما از یاد نباید برد که او هم می‌تواند با حرکات خود فضا را برای شجاعیان و امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی فراهم سازد. برانکو در آن بازی هم تانک‌های خود به میدان خواهد فرستاد.

اسفند ۱۳۹۶ برای برانکو می‌تواند سال را شیرین‌تر کند اگر تانک‌هایش بتوانند بالرین‌های حریف را خنثی و فرصت برای ضربه زدن برای مربع آتش منشا و علیپور و امیری و احمد‌زاده فراهم آورند. به انتظار می‌نشینیم.

 

۲۶ ۴  
آی اسپورت
2018-02-18 17:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
پرسپولیس در سال 96 پنج بازی دیگه با السد، استقلال خوزستان، استقلال تهران، الوصل رفت و برگشت بازی داره و انشاأالله هر 5تا را میبره تا قهرمانی لیگ و صعود از گروه در آسیا را قطعی کنه.
مهدی
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۹
ژاوی از فرشاد لایی میخوره ببین کی گفتم
دمت گرم
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۴۴
❤❤
۵
حمزه
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
فعلا در اولین بازی تانکهاش از کار افتادن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر