فهرست
کنفرانس سنت‌اتین-یونایتد: حس خوب!
کنفرانس سنت‌اتین-یونایتد: حس خوب!

کنفرانس سنت‌اتین-یونایتد: حس خوب!

آی‌اسپورت- خوزه مورینیو -سرمربی منچستریونیاتد- در پایان بازی با سنت‌اتین و صعود به مرحله یک هشتم نهایی در نشست خبری حاضر شد.

رکورد شکست‌ناپذیری: ما شکست‌ناپذیر نیستیم ولی رکوردمان واقعا خوب است. حس خوبی دارد که طی چهار ماه فقط یک شکست کوچک داشته باشی. این خوب است و حس خوشی دارد. ما به یکدیگر اعتماد داریم. بالاخره روزی خواهیم باخت اما مهم این است که پس از آن باخت برگردیم و بار دیگر روند خوبی را در پیش بگیریم چون تیم ما دارد خیلی خوب بازی می‌کند.

شرایط فلینی و شواینی: این نتیجه فشار بازی‌های زیاد است. وقتی کسی بازی تیم را از دست می‌دهد، فرصتی برای بازیکن دیگری فراهم می‌شود. البته که آن‌ها بازیکنان مهمی برای ما به شمار می‌روند و نداشتن‌شان در بازی فینال کارمان را سخت می‌کند. با این حال فکر می‌کنم فلینی و شواین اشتایگر که پیش از این زیاد بازی نکرده‌اند، به خوبی جواب دادند.

مصدومیت مخیتاریان و کریک: بازی نکردن کسی، فرصتی را برای دیگری فراهم می‌کند. نمی‌گویم که آن‌ها یقینا به بازی پیش رو نمی‌رسند. من فقط احساس خودم را بیان کردم. گمان می‌کنم هنریک و مایکل هر دو غایب باشند اما این نظر از تجربه من سرچشمه می‌گیرد، نه دانش پزشکی من و آزمایش‌هایی که آن‌ها فردا باید پشت سر بگذارند. سه روز تا بازی برابر ساوتهمپتون مانده. این‌ها مصدومیت‌هایی از ناحیه همسترینگ و ساق پا هستند و حتی اگر این مصدومیت‌ها جزئی باشند، به نظر من سه روز زمان کمی برای ریکاوری است. فکر می‌کنم شانسی برای بهره بردن از آن‌ها وجود نداشته باشد.

     
آی اسپورت
2017-02-23 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر