فهرست
شجاعان آسیا؛ لقب رسانه‌ها به ایران
شجاعان آسیا؛ لقب رسانه‌ها به ایران
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

شجاعان آسیا؛ لقب رسانه‌ها به ایران

آی‌اسپورت- رسانه‌های معتبر جهان از پیروزی تیم ملی مقابل مراکش با عنوان یک اتفاق عجیب نام بردند. سایت روزنامه‌های آ.اس و مارکا از برتری ایران در ثانیه‌های پایانی تیم ملی مقابل مراکش با عنوان یک اتفاق عجیب نام بردند و رویترز، ایران را خوش‌شانس نامید.

سایت روزنامه مارکا با انتشار گزارشی از بازی، عمل‌کرد مراکشی‌ها در نیمه اول را خیلی خوب دانست اما به این موضوع اشاره کرد که رفته رفته ایران به جریان رقابت برگشت و در نهایت با وجود درصد اندک مالکیت توپ با استفاده از اشتباه مدافع حریف، دومین گل دیرهنگام تاریخ جام‌جهانی را به ثمر رساند. مارکا از تیم کی‌روش به عنوان «شجاعان آسیا» نام برد.

روزنامه آ.اس هم پیروزی ایران را نتیجه یک بازی دفاعی خوب دانست. سایت این روزنامه، مراکش را تیم بدشانسی نامید که بارها تا آستانه گل‌زنی پیش رفت اما نتوانست از موقعیت‌هایش بهره ببرد. آ.اس نوشت که ایران به اولین تیم از جام‌جهانی ۱۹۶۶ تبدیل شد که بدون شوت در چارچوب در یک نیمه، گل می‌زند و پیروز می‌شود.

رویترز از ایران به عنوان یک تیم دفاعی و البته جنگنده نام برد و در گزارش بازی به بازی شجاعانه و بدون ترس تیم کی‌روش اشاره کرد. این خبرگزاری معتبر شانس فراوان را یکی از عوامل برتری ایران نامید.

 

ورزش سه

۱۷ ۳  
آی اسپورت
2018-06-15 23:34:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ميلاد
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۵۴
ميشه عربستان بود و ترسيد يا ايران شجاع بود و جنگيد. انتخاب با شماست.
رضا
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
بدون دژاگه و عزت اللهی سخت بود بازی جرو اسپانیا بهتر میشیم .
۲
امیر
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۴
انصافا خیلی بد بودیم
اون همه سوپرایز سوپرایز و فعلا بازیکن رو نبر چون نمیتونه بازیسازی بکنه و ...
فوق العاده بی نظم و بی برنامه ( البته بجز برنامه دفاع 11 نفره )
فقط شانس ...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر