فهرست
سوال روز؛ منظور محسن قهرمانی کدام بازی بود؟
سوال روز؛ منظور محسن قهرمانی کدام بازی بود؟

سوال روز؛ منظور محسن قهرمانی کدام بازی بود؟

آی اسپورت - محسن قهرمانی، در یک برنامه تلویزیونی در اظهار نظر جنجالی اعلام داشت که در دیدار استقلال با راه‌آهن، عمداً گل مردود راه‌آهن را پذیرفته است. این داور بازنشسته در برنامه تلویزیونی در خصوص اشتباهات دوران قضاوت خود عنوان کرد که بازیکن راه آهن در بازی استقلال-راه آهن، پس از برخورد با مدافع و دروازه‌بان استقلال موفق به گلزنی شد. این صحنه با اعتراض محمودفکری(کاپیتان استقلال) همراه شد. قهرمانی در این صحنه ضمن پذیرش خطای بازیکن راه‌آهن، اعتراف کرد به علت فحاشی تماشاگران استقلال این گل مردود را قبول کرده است. هرچند که قهرمانی در ادامه اذعان داشت در آن بازی دو پنالتی برای راه‌آهن نگرفته ولی اشاره‌ای به عمدی یا غیر عمدی بودن آن نداشت و بابت این اشتباه از اکبر میثاقیان عذرخواهی کرد.

به هر حال باید، این اعتراف را یک اعتراف جنجالی قلمداد کرد و بررسی کرد که در چه دیداری این اتفاق افتاده است.استقلال و راه‌آهن مجموعا ۲۲ بار در لیگ برتر با هم روبه رو شدند  که محسن قهرمانی ۴ دیدار را قضاوت کرده است. بازی برگشت لیگ ششم، دیدار رفت لیگ نهم، دیدار برگشت لیگ دهم و دیدار برگشت لیگ یازدهم این ۴ بازی هستند و برای پیدا کردن بازی جنجالی باید شواهد موجود را بررسی کرد.

در دیدار برگشت استقلال و راه آهن در لیگ دهم، راه‌آهن در گلزنی ناکام ماند و طبیعتا این گزینه از فهرست گزینه‌ها خارج می‌شود.اما برای تعیین بازی مذکور بین ۳ بازی باقیمانده، باید به گفته های محسن قهرمانی رجوع کرد. این پیشکسوت داوری به اعتراض محمود فکری اشاره کرد و همین نکته، کلید حل معماست. محمود فکری تا لیگ ششم در استقلال حضور داشت و پس از آن از این تیم جدا شد و با این اوصاف ۲ گزینه دیگر نیز از فهرست گزینه‌ها خارج می‌شود و قطعا بازی مورد نظر محسن قهرمانی بازی برگشت دو تیم در لیگ ششم است.

این بازی در هفته بیست و دوم برگزار شد و استقلال در آن فصل در کورس قهرمانی قرار داشت و تا دقیقه ۸۰ با گل‌های پیروز قربانی و علی علیزاده از حریف پیش بود تا اینکه در دقیقه ۸۱ روی ارسال بازیکنان راه‌آهن، مهاجم این تیم با طالب‌لو برخورد می‌کند و نهایتا با گل به خودی فرزاد مجیدی به گل می‌رسد.این بازی سرانجام با برتری ۲ بر یک استقلال به پایان رسید. هرچند که اشتباه تعمدی قهرمانی تاثیری در نتیجه‌گیری استقلال در آن فصل نداشت ولی نمی‌توان از این اظهارنظر عجیب چشم‌پوشی کرد.

نود

۹ ۴  
آی اسپورت
2018-09-02 17:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۵۳
اختلاف نظر طبیعی و پیش میاد و این مانع دوستی صمیمی و باج دادن های قهرمانی به استقلال نمیشه:))))
۸
00
يكشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
اولا که تاثیری رو نتیجه بازی نداشته
دوما محاله اشتباه داوری عمدی به ضرر کیسه باشه
سوما اظهار نظر عجیب؟؟؟؟عجیب تر از اظهارات مرتضی کریمی که گفت از کیسه 16 میلیون و یه ال سی دی گرفته؟؟؟؟
۷
حسین اهوازی
يكشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
وقتی خودش به کثافت وجودش اعتراف میکنه لابد عقده ای هم شد
۴
saeed
يكشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
به امید روزی که ترکی و فغانی هم به گندهایی که بالا اوردن وحق تراختورو خوردن اعتراف کنن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر