فهرست
شجاع خلیل زاده: راه مهار رائول را بلدیم!
شجاع خلیل زاده: راه مهار رائول را بلدیم!

شجاع خلیل زاده: راه مهار رائول را بلدیم!

آی اسپورت- تیم سپاهان باید در یک دیدار حساس به مصاف تیم السد قطر برود. شجاع خلیل زاده در این دیدار باید رو در روی رائول بازی کند و این آزمون سختی برای وی است. این بازیکن درباره این دیدار گفت: همیشه بازی‌های اول یک تورنمت حساسیت خاص خودش را دارد ما هم برای صدرنشینی باید در اولین قدم گام محکمی را برداریم مخصوصا مقابل السد که به نظر من حریف مستقیم ما برای صدرنشینی است.

وی افزود: تیم السد بازیکنان بزرگی مثل رائول را در اختیار دارد بدون شک رویارویی با این بازیکن بزرگ بسیار سخت است اما ما هم بلدیم که چطور مقابل این بازیکن بایستیم و مطمئن باشید با تمام وجودمان از دروازه سپاهان مقابل این بازیکن با کیفیت دفاع خواهیم کرد.


http://www.plusfutbol.com/plusfutbol/uploads/2013/07/raul-al-saad-trofeo-bernabeu.jpg

قرار گرفتن مقابل ستاره اسپانیایی، می تواند تجربه جالبی برای بازیکنان سپاهان باشد

خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: به نظر ما گروه‌مان با توجه به حضور تیم‌های مثل الهلال، الاهلی و السد گروه سختی است چون این تیم‌ها بازیکنان با تجربه و بسیار خوبی دارند اما ما هم سپاهان و توفان زرد آسیا هستیم و قطعا حریفان هم با توجه به عملکرد خوب سپاهان در چند سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا به خوبی ما را می‌شناسند و می‌دانند از کوچک‌ترین اشتباه آنها بهترین استفاده را می‌کنیم، حالا بازی در اصفهان باشد یا قطر فرقی ندارد. در نهایت امیدوارم که فردا یک روز خوب را پشت سر بگذاریم و با کسب امتیاز کامل با خیال راحت به بازی بعدی فکر کنیم. این سه امتیاز می‌تواند ما را برای صعود از گروهمان بسیار امیدوار کند.

 

     
آی اسپورت
2014-02-25 16:02:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر