فهرست
هفته آخر لیگ ستارگان قطر؛ سیدجلال و جباری مانع سقوط  پولادی و شجاعی می‌شوند؟
هفته آخر لیگ ستارگان قطر؛ سیدجلال و جباری مانع سقوط پولادی و شجاعی می‌شوند؟

هفته آخر لیگ ستارگان قطر؛ سیدجلال و جباری مانع سقوط پولادی و شجاعی می‌شوند؟

آی اسپورت- لیگ ستارگان قطر امشب با برگزاری هفته بیست‌وششم به پایان خواهد رسید و پس از قطعی شدن قهرمانی لخویا، تکلیف دومین تیم سقوط‌کننده این بازی‌ها از بین یاران قوچان‌نژاد یا یاران پولادی و شجاعی مشخص خواهد شد. در جدول مسابقات الشمال پیشاپیش سقوط خود را قطعی کرده اما از بین الوکره یا الشحانیه یک تیم دیگر امروز راهی دسته دوم فوتبال قطر خواهد شد. در بین دیگر لژیونرهای ایرانی نیز رقابت برای کسب بهترین رتبه در هفته پایانی جالب توجه خواهد بود. دیدارهای امشب به صورت همزمان ساعت  19:45 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

شیشه عمر پولادی و شجاعی در دستان سیدجلال و جباری
در آخرین دربی فصل ایرانی‌ها در لیگ قطر امروز یاران پولادی و شجاعی و در تیم الشحانیه در دیداری حساس مهمان یاران سیدجلال و جباری در تیم الاهلی خواهند بود. الشحانیه که هم‌اکنون با 20 امتیاز سیزدهم است، در صورت شکست در این میدان سقوطش قطعی خواهد شد بنابراین شیشه عمر یاران پولادی و شجاعی در دستان یاران جباری و سیدجلال قرار دارد. البته در دیدار رفت الشحانیه با یک گل الاهلی را مغلوب کرده بود.

نگاه گوچی به تیم پولادی و شجاعی
در دیگر دیدار حساس امروز یاران رضا قوچان‌نژاد در تیم الوکره میزبان الغرافه قدرتمند خواهند بود. الوکره دیگر گزینه سقوط رقابت‌هاست که به لطف تفاضل گل بهتر از الشحانیه از شانس بقای بیشتری برخوردار است البته الوکره برای قطعی کردن بقای خود امروز نباید نتیجه‌ای ضعیف‌تر از الشحانیه کسب کند و در صورت کسب پیروزی می‌تواند خیال خود را از بابت بقا راحت کند.

آخرین بازی دژاگه برای العربی
اشکان دژاگه دیگر لژیونر ایرانی لیگ قطر امروز تیمش العربی را در خانه القطر همراهی خواهد کرد. العربی هم‌اکنون با 35 امتیاز و تفاضل گل کمتر از الاهلی هفتم است و در صورت کسب پیروزی می‌تواند شانس خود برای کسب بهترین عنوان میان لژیونرهای ایرانی این فصل لیگ قطر را بیازماید. دژاگه اخیراً به فوتبال‌دوستان ایرانی وعده داده بود که می‌تواند فصل بعد به فوتبال اروپا بازگردد که در این صورت دیدار امروز آخرین بازی او برای العربی خواهد بود.

پژمان در خانه الخور
پژمان منتظری دیگر ایرانی موفق لیگ قطر نیز امروز تیمش ام‌صلال را در خانه الخور همراهی خواهد کرد. ام‌صلال هم‌اکنون با 34 امتیاز هشتم است و پشت‌سر الاهلی و العربی 35 امتیازی قرار دارد.


 

     
آی اسپورت
2015-04-16 11:42:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر