فهرست
دفاع بلان از داوید لوئیز/ هادل: مثل بچه های 8 ساله بازی می کند
دفاع بلان از داوید لوئیز/ هادل: مثل بچه های 8 ساله بازی می کند

دفاع بلان از داوید لوئیز/ هادل: مثل بچه های 8 ساله بازی می کند

 

آی اسپورت – داوید لوئیز به دلیل نمایش بسیار ضعیف در بازی دیشب پارس سن ژرمن و بارسلونا بار دیگر به سوژه داغ خبری تبدیل شده. مهاجم مصدوم پاریسی که گفته شده بود به مدت یک ماه شرایط همراهی تیم را ندارد، در بازی دیشب در کمال تعجب روی نیمکت حضور داشت و در پی مصدومیت غیرمنتظره تیاگو سیلوا بعد از گذشت 20 دقیقه از شروع بازی، به دستور بلان از روی نیمکت بلند شد.

اما او شب سختی را مقابل سوارس پشت سرگذاشت و بلان درپایان بازی مجبور شد در پاسخ به انتقادهای زیادی که علیه لوئیز مطرح شده، از مدافع برزیلی اش حمایت کند:\" مصدویت تیاگو سیلوا آغاز مشکلات ما بود. مجبور شدیم او را با بازیکنی که 100 درصد آماده نبود، جایگزین کنیم.\"

اما گلن هادل مربی سابق تیم ملی انگلیس و مفسر اسکای اسپورت یکی دیگر از منتقدان سرسخت داوید لوئیز در این بازی بود. او بعد از مسابقه و دو لایی که سوارس به او زده، گفت که 50 میلیون یورویی که این تیم برای خرید او از چلسی هزینه کرده، بی فایده بوده برای اینکه حتی اگر داوید لوئیز 100% هم آماده بود، نمی توانست خوب بازی کند.

\" او آخرین بازیکن تیمش وقتی سوارس توپ را گرفت بود و به سمت او رفت. او می داند به عنوان نفر آخر تیم، آخرین کاری که می توانید انجام دهید این است که به سمت مهاجم بدوید. باید برای تیم زمان بخرید تا بازیکنان به سمت شما بیایند. اما او کاری کرد که یک بچه 8 ساله که هنوز یک مربی نداشته، می کند.  تلاش می کند توپ را با گذاشتن هر دوپایش جلوی حریف بگیرد. اما وقتی این کار را می کند که نمی تواند جای دیگری برود. سوارس هم دوباره به او لایی زد. به نظرم برای سوارس باید جایی در خط میانی یا در جناح راست خط دفاعی پیدا کرد. او بازیکنی است که دوست دارد در زمین بازی کند. استعداد خوبی هم دارد ولی فوتبال چنین چیزی نیست\" 

     
آی اسپورت
2015-04-16 11:59:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر