فهرست
رونی: برای ازدواجم هم این‌قدر حرف نزدم!/ من، جرارد نیستم
رونی: برای ازدواجم هم این‌قدر حرف نزدم!/ من، جرارد نیستم

رونی: برای ازدواجم هم این‌قدر حرف نزدم!/ من، جرارد نیستم

آی اسپورت- وین رونی با الهام از کاپیتان های سابق منچستریونایتد به شیوه خاص خودش تیم  فن‌خال را درون زمین رهبری می‌کند.

تیم او با 6 پیروزی متوالی خود را به رده سوم فصل جاری لیگ برتر رسانده و از طرفی شیوه تعامل رونی به شدت مورد توجه امثال دالی بلیند هلندی قرار گرفته است.

رونی  از تری و جرارد، کاپیتان های قبلی تیم ملی انگلیس نکات زیادی آموخته اما راهش خود را می‎‌رود: «می‌توانید از تجربیات دیگران بیاموزید اما برای موفقیت باید به شیوه خودتان پیش بروید. من از تری و جرارد درس های بسیاری گرفتم، با این حال ترجیح می‌دهم به شیوه خاصی پیش بروم و با شخصیت خودم، تیم را درون میدان رهبری کنم. تصور می‌کنم این بهترین شیوه ممکن برای موفقیت است.»

رونی درباره کاپیتان‌های سابق تیمش گفت:«دردوران بازی من در منچستر‌یونایتد، هیچ وقت رایان گیگز کاپیتان تمام وقت نبود اما تحت تاثیر شخصیت و بازی او قرار گرفتم. نویل، بکام و کین هم با سبک خاص خودشان بر تجربه من افزودند.تری و جرارد کاپیتان های بانفوذی بودند اما اصلا دوست ندارم شبیه آن‌ها باشم. می‌خواهم خودم را نشان دهم.»

 تیم او  در هفته های اخیر فوق العاده ظاهر شده؛ آنچه حاصل رهبری مناسب فن‌خال و اوج‌گیری دوباره فلینی تلقی می‌شود. وین به شوخی گفت: « برای مراسم ازدواجم هم به اندازه رختکن و توضیح برنامه های تیم، حرف نزدم و ننوشتم! رختکن و جو مناسب تیم مرا از توضیح اضافی باز می‌دارد اما گاهی اوقات شما به عنوان کاپیتان باید با اعضای تیم صحبت کنید. مثلا قبل از بازی با تاتنهام صحبت در رختکن را لازم دیدم چون تیم بعد از ناکامی در جام حذفی مقابل آرسنال، نیاز به بهبود داشت. با حرف هایم سعی کردم اهداف و انتظارات خودم و تیم از آینده منچستر‌یونایتد را تفهیم کنم.»

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-16 12:33:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر