فهرست
محرومیت دیرهنگام/ صمد و صبا به هم نرسیدند
محرومیت دیرهنگام/ صمد و صبا به هم نرسیدند

محرومیت دیرهنگام/ صمد و صبا به هم نرسیدند

آی اسپورت- دو روز قبل بود که حکم تازه کمیته انضباطی صادر شد و بر اساس آن، صمد مرفاوی به واسطه رفتاری که در هفته بیست و سوم در بازی تیمش مقابل ذوب آهن انجام داده بود، از حضور در کنار زمین در هفته بیست و ششم محروم شد. این اتفاق، زمانی جالب تر جلوه کرد که رقیب مرفاوی در هفته بیست و ششم، همان تیمی بود که این مربی بدون خداحافظی از آن جدا شده بود.

صمد مرفاوی، در نیم فصل اول نتایج ایده آلی با صبا به دست آورد. آن ها حتی تا رده ششم جدول رده بندی صعود کردند و مدت کوناهی در این رده ماندگار شدند اما وضعیت مالی باشگاه، نگرانی اصلی سرمربی بود و همین اتفاق موجب شد او ناگهان صبا را ترک کند و روی نیمکت پیکان بنشیند. صبا بعد از خروج این مربی، درست همانطور که او پیش بینی می کرد، با بحران مالی مواجه شد اما بر خلاف تصور او، نتایج خوبی گرفت. این تیم حالا در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفته است اما صمد، هنوز بعد از همه این هفته ها موفق نشده حتی یک پیروزی با پیکان به دست بیاورد تا با 24 امتیاز، در رده چهاردهم جدول قرار گرفته باشد و خطر سقوط را به شکلی جدی حس کند.

تقابل مرفاوی و تیمِ شهری که به آن شکل از آن جدا شده بود، می توانست جذابیت هایی داشته باشد که حالا به سبب محرومیت این مربی از دست می روند. گفته می شود شاید حتی صمد تیمش را در سفر به قم همراهی نکند و تنها در روز مسابقه(فردا) در استادیوم حضور داشته باشد. آیا پیکان، بالاخره بعد از مدت ها اولین پیروزی اش با مرفاوی را برابر تیم سابق این مربی به دست می آورد؟

     
آی اسپورت
2015-04-16 12:27:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر